فوتبال ایران / شناسه خبر: 98582 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 12:59
|
عقب برگردم درباره عراقچی حرف نمی‌زنم

مجیدی: استقلال را از نو می‌سازیم

فرهاد مجیدی اعلام کرده هر بازیکنی نمی‌تواند در استقلال بماند. او در عین حال اشاره‌ای به مافیای استقلال داشته است. مجیدی ادعا کرده که این استقلال را از نو خواهد ساخت.

فرهاد مجیدی بعد از پایان لیگ صحبت هایی به زبان آورد که ظاهرا نشان دهنده عزم او برای تحولی بزرگ در استقلال است. به واقع اگر مجیدی توانایی چنین کاری را داشته باشد، استقلال می‌تواند به قهرمانی در لیگ نوزدهم امیدوار شود. مجیدی ادعا کرده آجر به آجر باشگاه استقلال را به خوبی می‌شناسد. او حرف هایش را این گونه بیان کرده است:« آجر به آجر این باشگاه را می‌شناسم فرزند این باشگاه هستم و همه اتفاقاتی که می‌افتد و شیطنت‌هایی که می‌شود و حرکت های مافیایی را به خوبی درک می‌کنم اما هر وقت استقلال را ترک می‌کنم و برمی‌گردم می‌بینم یک آجر هم در باشگاه جابه‌جا نشده است.»

مجیدی در بخش دیگری از حرف هایش از قراردادهای میلیاردی که در استقلال بسته شده انتقاد کرده است. این بدان معنا است که اگر مجیدی می‌خواهد کاری برای استقلال انجام دهد باید جلوی قراردادهای میلیاردی فصل آینده را بگیرد. آیا وعده مجیدی فقط یک وعده است یا او به طور عملی مانع از عقد چنین قراردادهایی خواهد شد؟ مجیدی می‌گوید:« همیشه قراردادهای میلیاردی بسته شده و هیچ نتیجه‌ای هم حاصل نشده است. موضوع تلخ این است که شخصیت استقلال در دهه‌های گذشته داشته از بین رفته است. فوتبالیست‌های ما همه بچه‌های خوبی هستند  اما اگر می‌خواهیم شخصیت فوتبالی را به بازیکنان منتقل کنیم باید ساختار باشگاه درست شود.»

مجیدی می‌‌خواهد شخصیت از دست رفته استقلال را باز گرداند. او در عین حال به بازیکنان تیمش پیام می‌دهد که هرکسی نمی‌تواند در این تیم بماند، برود. مجیدی ادامه می‌دهد:« خیلی قاطع و محکم به هواداران می‌گویم که این شخصیت را به هواداران و باشگاه برمی‌گردانم. در جلسه فنی به بازیکنان گفتم هر بازیکنی که پیراهن استقلال را می‌پوشد اول با هواداران قرارداد می‌بندد، بعد با باشگاه. هر کسی ناراحت است می‌تواند برود. بازیکن استقلال باید بداند به هوادارش تعصب داشته باشد. به هرحال با تمام مشکلاتی که بود فصل به پایان رسید.»

مجیدی از صحبت هایی که علیه عراقچی به زبان آورد نیز ابراز ندامت می‌کند. فرهاد می‌گوید:« اگر به سه چهار روز قبل برگردیم شاید آن صحبت‌ها را درباره عراقچی انجام ندهم به هر حال او هم می‌تواند تیم محبوبش را دوست داشته باشد. اما ما تحت فشار بودیم و صحبت‌هایی کردیم اما به هواداران استقلال می‌گویم که خیال‌شان راحت باشد. این تیم را از نو می‌سازیم و تیمی را وارد می‌کنیم در فصل آینده که در خور نام و شخصیت استقلال بازی کند.»

فرهاد در پایان حرف هایش قهرمانی پرسپولیس را به هواداران این تیم تبریک گفت:«این قهرمانی را به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم. می‌خواهم یک دقیقه در مورد باشگاه صحبت کنم. فکر می‌کردم که چه بگویم، دیدم بهترین کار این است که با واقعیت با مردم صحبت کنم. من خوشبختی را در استقلال خیلی زود تجربه کردم، ستاره بودم و میلیون‌ها نفر دوستم داشتند.»

10-270

captcha
تازه ها
بیشتر