فوتبال ایران / شناسه خبر: 98564 / تاریخ انتشار : 1398/2/26 23:34
|
سپاهان ۲ - استقلال خوزستان صفر

سپاهان تا پای جام

دو تیم سپاهان و استقلال خوزستان در هفته سی‌ام لیگ برتر به دیدار هم رفتند که در این دیدار سپاهانی‌ها موفق شدند با دو گل این بازی را به نفع خودشان به پایان ببرند. سپاهانی‌ها که برای قهرمانی باید به امید  پیروزی پارس جنوبی مقابل پرسپولیس تهران بودند  این اتفاق رخ نداد تا آنها در پایان هفته سی ام در جایگاه دوم قرار گیرند . این در حالی است  که استنلی کی روش مهاجم بلند قامت  سپاهان  در پایان این لیگ به عنوان اقای گلی دست پیدا کرد. استقلال خوزستان نیز به لیگ یک سقوط کرد.

 

سپاهان اصفهان - استقلال خوزستان، ورزشگاه نقش جهان اصفهان

داور: کوپال ناظمی

کمک‌ها: محمد راهی – امیرمحمد داودزاده


ترکیب سپاهان :

پیام نیازمند، سعید آقایی ، سیاوش یزدانی ، عزت پورقاز، محمد ایرانپوریان ، مهدی کیانی ، محسن مسلمان( 55- مهراد محمدی ) ،محمد کریمی ( 90- حامد بحیریایی) ، سجاد شهباززاده، علی قربانی ( 72- رسول نوید کیا) و کی روش استنلی

سرمربی :امیر قلعه نوعی

 

ترکیب استقلال خوزستان :

حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، محمدرضا شیرزادی، مهرداد پور ابوالقاسم، ساسان شیرمردی، میثم کریمی، ایوب کلانتری، محمد شریفی، رضا رضا نعامی(  68-رامین داوودی )، فرید امیری و امیرحسین باقرپور

سرمربی: محمد علوی

 

شرح بازی:

همانطور که قابل پیش بینی هم  بود سپاهانی ها در این بازی از همان دقایق اولیه حملات خود را روی دروازه اس خوزستان آغاز کردند که در ادامه ارسال های بلند این تیم بالاخره کارساز شد و این تیم به گل اول رسید .  بعد از این گل آنها با استرس کمتری بازی را پی گرفتند که باز هم  این تیم را به گل دوم رساند .

سپاهان که دو گل را در نیمه اول به ثمر رسانده بود در نیمه دوم دیگر دلیلی برای آب و اتش زدن نداشت و سعی کرد تا پیروزی خود را  حفظ کند. از طرفی استقلالی ها هم انگیزه ای برای این دیدار نداشتند و بر خلاف نیم اول بازی بسیار آرام دنبال شد .در پایان هم بازی با همان  نتیجه دو بر صفر به اتمام رسید.

 

شرح گل:

سپاهان اصفهان 1-استقلال خوزستان 0 ( 32- کی روش استنلی )بعد ازحملات پی در پی سپاهانی ها بالاخره  ارسال بسیار تندو تیز شهباززاده به داخل محوطه جریمه به کی روش استنلی رسید تا آقای گل لیگ با ضربه ای سرضرب دروازه استقلال خوزستان را به زیبایی باز کند.


سپاهان 2- استقلال خوزستان 0 (عزت پور غاز 38) ارسال های متعدد سپاهانی ها باز هم کارساز شد و در این صحنه مهدی کیانی با ارسالی دقیق عزت پور غاز را در موقعیتی مناسب دید و پور غاز هم با ضربه سر  زیبا دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

 

کارت زرد:

محمد شریفی (44) مجمد رضا شیرزادی (82)  مصطفی کیانی( 84) استقلال خوزستان

 

اتفاق ویژه:

*تصور می رفت تماشاگران اصفهانی  با توجه به اینکه سپاهان یکی از  دو مدعی  عنوان قهرمانی به شمارمی رفت حضور گسترده تری  داشته باشند و ورزشگاه نقش جهان را مملو از تماشاگر کنند اما این اتفاق نیفتاد و  تنها حدود 15 هزار هوادار خودشان رابه ورزشگاه رساندند .
* استنلی کی‌روش بازیکنی که  که این فصل به همراه امیر قلعه نوعی به سپاهان آمده بود موفق شد با  به ثمر رساندن 16 گل همراه با شیمبا عنوان آقای گلی را مشترکا به دست بیاورد.

 

کلیدواژه
لیگ برتر
captcha
تازه ها
بیشتر