ورزش جهان / شناسه خبر: 98539 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 21:19
|

بارسا هم پوگبا را می‌خواهد

آبی و اناری‌ها برای تقویت خط میانی خود به سراغ ستاره فرانسوی یونایتد رفته‌اند تا رقابتی جالب برای جذب او با رئال مادرید داشته باشند.

بارسا هم پوگبا را می‌خواهد

نشریه ایتالیایی توتواسپورت مدعی شد بارسلونا نیز به جمع علاقمندان خرید پل پوگبا پیوسته و حاضر است برای جذب این هافبک 26 ساله تا 130 میلیون پوند نیز هزینه کند. همچنین ممکن است ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسا نیز به عنوان بخشی از قرارداد انتقال پوگبا راهی اولدترافورد شود.

البته بارسا برای جذب پوگبا کار آسانی ندارد زیرا رئال مادرید نیز مدت هاست در تلاش برای فراهم کردن مقدمات هافبک یونایتد است و خود پوگبا زیر ابراز علاقه کرده زیر نظر زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی کهکشانی ها بازی کند.

همچنین یوونتوس، باشگاهی که پوگبا را به اوج رساند نیز یکی دیگر از مشتریان او محسوب می شود و احتمالا یکی از این سه تیم در تابستان قادر خواهد بود هافبک یونایتد را جذب کند. بعد از جذب فرانکی دی یونگ و احتمال فراوان انتقال ماتیاس دی لیخت و آنتوان گریزمان در هفته های آتی، بارسلونا در تلاش برای اضافه کردن یک نام بزرگ برای تقویت خط میانی خود است و پوگبا می تواند گزینه مناسبی در این زمینه باشد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر