پرسپولیس / شناسه خبر: 98521 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 17:28
|
باید بهتر شوم تا به ترکیب اصلی برسم

سیامک نعمتی: خسته‌ایم اما قهرمان می‌شویم

پرسپولیس از ابتدای فصل مشکلات متعددی داشت که تاثیر آن را در ادامه‌ی مسابقات دیدیم. ما دچار فرسودگی و خستگی بیش از حد شده‌ایم و همین روی عملکردمان در چند بازی اخیر تأثیر گذاشته است.

باید بهتر شوم تا به ترکیب اصلی برسم

پرسپولیس هفته‌ی گذشته شانس قطعی کردن قهرمانی در لیگ برتر را در ورزشگاه آزادی داشت اما ماشین‌سازی همه را غافلگیر کرد و می‌توانست مدعی قهرمانی را حتی در خانه شکست بدهد. اما پنالتی بودیمیر به فریاد پرسپولیس رسید و علیپور گل مساوی را زد تا با توقف سپاهان به دست شاگردان گل‌محمدی، برانکو تاوان سنگینی به خاطر این اتفاق پرداخت نکند.

سیامک نعمتی که این فصل عملکرد نسبتا مناسبی در ترکیب پرسپولیس به نمایش گذاشته، درباره‌ی احتمال قهرمانی این تیم می‌گوید: «همه‌ی احتمال‌ها دست خودمان است. ما برای برد به مصاف پارس‌جنوبی جم می‌رویم تا با کسب سه امتیاز قهرمانی در جنوب و در بوشهر جشن بگیریم. شک نکنید قهرمانی را کسب می‌کنیم و به هواداران صبورمان هدیه می‌دهیم.»

نعمتی درباره‌ی اینکه در هفته‌های اخیر کمتر برای تیمش به میدان رفته اما در همین مدت زمان کوتاه اثرگذاری خوبی داشته می‌گوید: «مطمئنا سرمربی درباره ترکیب تصمیم می‌گیرد. من در تمرینات تمام تلاشم را می‌کنم تا نظر کادرفنی را جلب کنم. به طور قطع من باید بیشتر تلاش کنم و بهتر از بازیکنانی شوم که در ترکیب اصلی تیم به میدان می‌روند.»

---

هافبک پرسپولیس درباره تعلل پرسپولیس در کسب جام قهرمانی لیگ برتر برخلاف فصول گذشته، می‌گوید: «رقابت در لیگ برتر سخت‌تر از فصول قبل است. به همین دلیل شاهد رقابت‌های جذابی بودیم. البته تیم ما از ابتدای فصل مشکلات متعددی داشت که تاثیر آن را در ادامه‌ی مسابقات دیدیم. ما دچار فرسودگی و خستگی بیش از حد شده‌ایم و همین روی عملکردمان در چند بازی اخیر تأثیر گذاشته است.»

نعمتی درباره‌ی حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا هم صحبت می‌کند: «به نظرم اشتباه‌های داوری مهم‌ترین عامل حذف ما بود. در دو بازی نخست مستحق کسب چهار امتیاز بودیم اما یک امتیاز به دست آوردیم. در بازی‌های دیگر هم اشتباه‌هایی بود که جلوی نتیجه‌گیری ما را گرفت. در کنار آن می‌توان به دشواری گروه و خستگی تیم هم اشاره کرد.»

مهاجم پرسپولیس باز هم از روزهای پرفشار این تیم می‌گوید: «فشردگی این فصل از مسابقات بسیار زیاد بود. به شخصه متوجه تصمیم‌ها برای این فشردگی در هفته‌های پایانی نشدم و نمی‌دانم چرا لیگ برتر به این سرعت برگزار شد و به پایان رسید تا ما در مقاطع زمانی کوتاه بازی کنیم. این‌ها باعث شد تا در نتیجه‌گیری روزهای سختی را سپری کنیم اما همچنان بخت نخست کسب عنوان قهرمانی هستیم و امیدوارم که پنج‌شنبه به هدف‌مان برسیم.»

 

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر