فوتبال ایران / شناسه خبر: 98518 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 16:45
|
قرارنیست مجیدی برای استقلال سرمربی بیاورد

منزوی: دلال‌ها مربیان ما را فراری می‌دهند و ما را تهدید می‌کنند!

کامران منزوی از نقش برخی دلال‌ها در انصراف گزینه‌های مربیگری استقلال برای حضور در ایران رونمایی کرده است. باشگاه استقلال حتی تهدید هم می شود. عجیب نیست؟

حمیدرضا عرب/باشگاه استقلال درگیر برخی حواشی بیرونی است که کار جذب سرمربی جدید برای فصل آینده را عمیقا با مشکل مواجه کرده است. کامران منزوی، یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و فردی که سال ها در این باشگاه فعالیت کرده از برخی تحرکات در راستای منصرف کردن گزینه های سرمربیگری استقلال برای حضور درایران پرده برداشته است.

او به تلاش های برخی ایجنت های غیر رسمی یا همان دلال ها اشاره دارد که با آگاهی از مذاکرات استقلال با مربیان خارجی، با آن ها تماس می‌گیرند ورای گزینه های استقلال برای حضور در ایران را می‌زنند! این اقدام ها باشگاه استقلال را عمیقا با مشکل مواجه ساخته است.

 

انتخاب سرمربی استقلال قرار است تا چه زمان طول بکشد؟

ما درحال رایزنی هستیم ؛ضمن اینکه بحث اصلی ما اکنون مشکلات مالی است که شما می‌بینید به بدنه تیم هم کشیده شده است. البته خداراشکر با صحبت هایی که با بازیکنان کردیم آن ها اعتصاب را شکستند. متاسفانه اسپانسر باشگاه ادعایی دارد که با اسنادی که ما در اختیار داریم مغایر است. این موضوع را به اطلاع آن ها رسانده ایم تا مبالغی که پرداخت نکرده اند، را پرداخت کنند.

رویه شما برای انتخاب سرمربی جدید چیست؟

روزاول که بنا شد سرمربی جدید خارجی انتخاب کنیم، گفتیم سرمربی جدید حتما باید بالای 55سال باشد. از طرفی باید سر قیمت نیز با آن به توافق برسیم. ما به دلیل محدودیت هایی که داریم نمی‌توانیم سرمربی چندان گرانی به خدمت بگیریم. حد توانایی مالی ما کاملا مشخص است و این را به طرف های مذاکره اعلام کرده ایم.

مذاکرات شما برای انتخاب گزینه ها خوب پیش می‌رود؟

حقیقت نه! متاسفانه از داخل همین کشور برخی با گزینه ها ما تماس می‌گیرند و به آن ها اطلاعات غلط می‌دهند. بعضی ها که نمی‌شود اسم شان را ایجنت گذاشت وفقط دلالی می کنند چوب لای چرخ استقلال می‌گذارند و به مربیان مد نظر ما مدام می‌گویند ایران نیا، ایران فلان است و ایران مشکل دارد! این مسائل کار ما را دشوار کرده و هنوز نتوانسته ایم با سرمربی جدید به توافق برسیم. البته یک گزینه هم بود که فامیلی در آمریکا داشت و برای اینکه بتواند به این کشور سفر کند از حضور در ایران منصرف شد. ما مشکلاتی از این دست داریم که امیدوارم برطرف شود.

اینکه بارها از قول باشگاه گفته شده مجیدی مسئول انتخاب سرمربی آینده استقلال است، صحت دارد؟ آیا این سیاست مغایر با شان باشگاه استقلال نیست که مربی اش برای آن باشگاه سرمربی بیاورد؟

هرگز این طورنیست. این شایعه را درست کردند تا به استقلال لطمه بزنند. می‌خواهند اسم فرهاد را بیاورند تا ما هم یک چیزی بگویم و از داخل آن چیز دیگری بیرون بیاورند و آن وقت حاشیه تازه ای درست کنند.

فرهاد در استقلال بزرگ شده و آینده متعلق به او است. نه تنها او بلکه متعلق به پاشازاده ها، فکری ها و سامره ها است. آینده استقلال برای این افراد است. این فقط اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیرعامل باشگاه استقلال هستند که برای انتخاب سرمربی جدید آستین بالا زده و رایزنی می‌کند. من نمی‌دانم اگر در نشست های ما بعضی ها شنود گذاشته اند چرا اخبار وارونه بیرون می‌رود! لااقل درستش را بگویند تا دل مان نسوزد.

درباره علاقه شما به امیر قلعه نویی هم همین عقیده رادارید؟

قلعه نویی پر افتخارترین سرمربی لیگ برتر است و ما نباید با نام بردن از او احترامش را زیر سوال ببریم ویا خدای نکرده این مربی را تضعیف کنیم. من خیلی روشن برنامه استقلال را برای شما می‌گویم و امیدوارم دوستان هم به حرف من اعتقاد کنند. برنامه ما این است که مجیدی درکادرفنی آینده استقلال باشد و یک سرمربی خارجی هم به خدمت بگیریم. منتهی منتظر هستیم مشکل بی پولی ما حل شود. بعضی ها نگران بالا رفتن قیمت دلار هم هستند و مدام به ما گوشزد می‌کنند که انتخاب سرمربی جدید را زود تر به سرانجام برسانیم که ما هم در حال به سرانجام رساندن آن هستیم.

(منزوی با پاسخی هوشمندانه نه قلعه نویی را  تایید کرد ونه تکذیب!)

می‌توانید زمان مشخصی را برای انتخاب سرمربی و حل مشکلات مالی اعلام کنید.

زمان مشخص نه، اما به شما قول می‌دهم مجموعه مدیریتی باشگاه استقلال به خصوص آقای فتحی و معاونانش که در جریان امور قرار دارند با قدرت در حال رایزنی هستند تا هر چه زودتر استقلال را به وضعیت مطلوبی که مد نظر مان است، نزدیک کنند.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر