فوتبال ایران / شناسه خبر: 98513 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 16:01
|
دومین گل دنیس اکرت در هلند

یک ایرانی، ناجی اکسلسیور

در هفته‌ی سی و سوم لیگ هلند نیز دنیس اکرت از دقیقه‌ی 85 وارد زمین شد و تنها 4 دقیقه بعد موفق شد گل چهارم تیمش را مقابل هراکلس به ثمر برساند. این بازی را اکسلسیور با نتیجه 5 بر 4 به سود خود تمام کرد.

دومین گل دنیس اکرت در هلند

دنیس اکرت را از زمانی به یاد داریم که در سلتاویگو حضور داشت و رسانه‌های ایرانی از تماس کارلوس کی‌روش با او پرده برداشتند. اکرت که از تیم دوم سلتا رشد کرده و به تیم اصلی رسیده بود، 9 بار در لالیگا به میدان رفت و 208 دقیقه در ترکیب این تیم قرار گرفت. ماحصل تلاش اکرت در سلتاویگو ناکامی در گلزنی بود تا این مهاجم 22 ساله در نقل و انتقالات زمستانی از لالیگا جدا شود و پیراهن اکسلسیور در اردی‌ویژه را بپوشد.

دنیس اکرت که موفق نشد در نهایت نظر کارلوس کی‌روش را جلب کند و در ترکیب تیم ملی ایران به میدان برود، 11 بار در لیگ هلند بازی کرده و 403 دقیقه در زمین بوده. ماحصل تلاش دنیس اکرت 2 گلی است که او وارد دروازه‌ی امن و هراکلس کرده. اولی در هفته‌ی بیست و دوم و دومی هم هفته‌ی سی و سوم.

---

نکته‌ی جالب درباره‌ی دنیس اکرت، گل‌های سرنوشت‌سازی است که او به ثمر می‌رساند. در هفته‌ی بیست و دوم، گل او باعث شد تا اکسلسیور، امن را با نتیجه‌ی 2 بر یک شکست بدهد. در هفته‌ی سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ هلند نیز دنیس اکرت از دقیقه‌ی 85 وارد زمین شد و تنها 4 دقیقه بعد موفق شد گل چهارم تیمش را مقابل هراکلس به ثمر برساند. این بازی را اکسلسیور با نتیجه 5 بر 4 به سود خود تمام کرد.

اکسلسیور با دنیس اکرت از 33 بازی 30 امتیاز کسب کرده و به پلی‌اف سقوط یا بقا در لیگ هلند رسیده. این تیم همراه با گرافشاپ باید در چند دیدار به میدان برود تا بقای خود را قطعی کند.

 

270-3

 

captcha
تازه ها
بیشتر