ورزش ایران / شناسه خبر: 98506 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 15:29
|

ویزای قطره‌چکانی برای تکواندوکاران/ مردانی مسافر منچستر شد اما حسینی در انتظار

سفارت انگلیس همچنان در حال صدور قطره چکانی ویزای ملی پوشان تکواندو است اما نکته مهم میر هاشم حسینی است که ظاهرا دیگر به مسابقات جهانی نمی رسد. حسینی فردا باید مسابقه بدهد اما هنوز در تهران است.

در حالیکه رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان از دقایقی پیش در شهر منچستر آغاز شده، سفارت انگلیس همچنان ویزای دو ملی‌پوش ایران برای حضور در این رقابت‌ها را صادر نکرده است!

رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان از امروز (چهارشنبه) در منچستر انگلیس آغاز شد اما کماکان میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی در انتظار دریافت ویزا از سوی سفارت انگلستان در ترکیه هستند.

سفارت انگلیس در ترکیه در ادامه صدور قطره چکانی ویزای بازیکنان و مسئولان تیم ایران طی چند روز گذشته، امروز (چهارشنبه) ویزای سجاد مردانی عضو تیم ملی تکواندو و آرش فرهادیان مدیر تیم‌های ملی را صادر کرد.

در حالی‌که رقابت‌ها از امروز آغاز شده، میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی دو تکواندوکار تیم ملی همچنان در انتظار دریافت روادید از سفارت انگلیس هستند!

نحوه برخورد سفارت انگلیس در عدم همکاری با تیم ملی ایران در صدور ویزا، اعتراض شدید فدراسیون تکواندو و کمیته ملی المپیک ایران را در پی داشته است.

captcha
تازه ها
بیشتر