فوتبال ایران / شناسه خبر: 98498 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 13:47
|

تایید شد: خداحافظی خسرو

خبر خداحافظی خسرو حیدری از سوی باشگاه استقلال هم تایید شد. حیدری را بعد از بازی با سپیدرود دیگر در میادین فوتبال نخواهیم دید. او بهترین پاسور تاریخ باشگاه استقلال بود.

روز گذشته در گزارشی به عزم خسرو حیدری برای خداحافظی از دنیای فوتبال اشاره شد که این خبر با اعلام رسمی سایت باشگاه استقلال تایید گردید. به این ترتیب حیدری بعد از بازی با سپیدرود رشت به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. تنها ابهامی که درباره شماره 2 باشگاه استقلال وجود داشت، ادامه بازی در دیگر تیم های لیگ برتری بود که خسرو تصمیم گرفته بعد از این خداحافظی در تیم دیگری هم بازی نکند ودر واقع استقلال، ایستگاه پایانیاش  با دنیای فوتبال باشد.

تصمیم حیدری به وداع با دنیای بازیگری را باید مهر تایید زد و به این بازیکن بابت چنین اقدام درستی آفرین گفت. حسن خداحافظی حیدری در این شرایط که هنوز ته مایه هایی از آن بازیکن گلساز در وجودش باقی است، این مسئله مهم خواهد بود که نامش برای همیشه در کتاب تاریخ باشگاه استقلال باقی خواهد ماند. حیدری با این تصمیم درواقع از انتقادهایی که همواره به اصرار برخی بازیکنان بزرگ برای ادامه بازیگری می‌شود جلوگیری کرد و خودش را در محیطی کاملا محترمانه قرار داد.

 حالا حیدری می‌تواند با خیال آسوده ودرشرایطی که وجهه اش کاملا حفظ شده به کلاس های مربیگری بپردازد ودر آینده ای نه چندان دور به یکی از مربیان فوتبال ایران بدل شود.

10-210

captcha
تازه ها
بیشتر