پرسپولیس / شناسه خبر: 98497 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 14:31
|

کامیابی‌نیا: برای گل قهرمانی شادی خاصی ندارم

همه بازیکنان دوست دارند گل قهرمانی را بزنند اما من اگر گل بزنم، شادی خاصی ندارم و باز هم مثل همیشه به هوادارانمان سلام نظامی خواهم داد.

کامیابی‌نیا: برای گل قهرمانی شادی خاصی ندارم

 

تازه‌ترین پرسش از کمال کامیابی‌نیا این بوده که اگر گل قهرمانی را بزند، چگونه شادی خواهد کرد و او پاسخ داده: «مسلما همه بازیکنان دوست دارند گل قهرمانی را بزنند اما من اگر گل بزنم، شادی خاصی ندارم و باز هم مثل همیشه به هوادارانمان سلام نظامی خواهم داد.»

با همین مقدمه، کامیابی‌نیا به استقبال بازی با پارس‌جنوبی رفته: «این بازی، بازی قهرمانی است و همه از اهمیت آن آگاهیم. می‌دانیم که همه تلاش این فصل‌مان بستگی به نتیجه بازی با پارس دارد. پس باید بهترین نمایش را ارایه دهیم و ذره‌ای از هدف‌مان منحرف نشویم.»

کمال سپس با اشاره به نقش پررنگ برانکو در موفقیت‌های پرسپولیس و قهرمانی احتمالی‌اش گفته: «آقای برانکو یکی از بهترین و بزرگترین دلخوشی‌های ما برای دیدار مقابل پارس است که از همه نقشه‌های تاکتیکی و برنامه‌های فنی این تیم خبر دارد. من مطمئنم می‌توانیم حریف را در زمین خودش غافلگیر کنیم و جشن قهرمانی بگیریم. همه می‌دانند که پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است.»

 

11 – 160

 

captcha
تازه ها
بیشتر