ورزش ایران / شناسه خبر: 98494 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 12:35
|

استقلال-سپیدرود: چشم امید خوزستان به ساق‌های استقلال

استقلال و سپیدرود رشت فردا شب در ورزشگاه آزادی مقابل هم قرار می گیرند. از سویی چشم امید مسجد سلیمانی‌ها به ساق‌های استقلال دوخته شده است.

پنج شنبه، 1398/2/26، هفته سی ام هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه آزادی تهران، ساعت:21:30داور:علیرضافغانی
کمک ها: علی میرزابیگی – سعید قاسمی

قصه استقلال در لیگ هجدهم تمام شد و آبی‌ها در آخرین نبرد خود مقابل تیمی قرار می‌گیرند که برای نیفتادن می‌جنگد. این بازی شاید برای استقلال مهم نباشد اما برای مسجد سلیمانی ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. برد استقلال مقابل سپیدرود این تیم خوزستانی را در لیگ برتر نگه می‌داد و از سویی جایگاه سومی آبی‌ها را تثبیت می‌کند. استقلال باید با جدیت بسیار گام به این میدان بگذارد. بازی با سپیدرود برای استقلال آسان نیست.

چهره ویژه میزبان

مهدی قائدی

دربازی قبل یک پاس منجر به گل داد که داوران آن را اوت اعلام کردند تا مهدی پایه گذار گل ارزشمند آبی‌ها نشود. قائدی با این پیش زمینه فکری در آخرین بازی استقلال در لیگ حاضر می‌شود. او می‌خواهد خاطره آن بازی را با گلزنی از ذهن خودش و هوادارن پاک کند.

چهره ویژه مهمان

محمدبلبلی

 

با اینکه خیلی دیر به ترکیب اصلی تیمش رسید اما در همین اندک هفته توانست شایستگی هایش را به اثبات برساند. بلبلی حالا امید اول نادردست نشان برای گلزنی به استقلال و احتمالا بقاء در لیگ برتر است. بلبلی با دریبل هایش خطری جدی در میان مدافعان استقلال محسوب می‌شود.

ترکیب احتمالی میزبان:

دروازه بان: سیدحسین حسینی، مدافعان میانی: پژمان منتظری، محمددانشگر، مدافعان کناری: وریاغفوری(خسروحیدری)، آرمین سهرابیان، هافبک ها: فرشید باقری، علی کریمی، آیاندا پاتوسی،مهدی قائدی، مهاجمان: مرتضی تبریزی، گادوین منشاء

ترکیب احتمالی مهمان:

دروازه بان: ایمان صادقی مدافعان میانی:میلادشیخ سلیمانی، میثم تهی دست، مدافعان کناری: ابراهیم لطفی، میلادقربان زاده، هافبک ها: میثم فروسی، حسین ابراهیمی، هومن ربیع زاده، محمد بلبلی، حسین شنانی، مهاجم: مهرداد بایرامی

10-390

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر