پارس جنوبی جم / شناسه خبر: 98491 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 12:17
|

پارس‌جنوبی – پرسپولیس: هت‌تریک می‌کند؟

تیم برانکو با اینکه چهار بازی اخیرشان در لیگ برتر را بدون پیروزی به پایان رسانده‌، همچنان شانس اول قهرمانی به حساب می‌آید و تنها در صورتی جام نمی‌گیرد که به پارس‌جنوبی ببازد.

پارس‌جنوبی – پرسپولیس

 

‌پنجشنبه 26/2/98، هفته سی‌ام از هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 21:30، ورزشگاه تختی شهر جم

داور: اشکان خورشیدی

کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، مهدی عالیقدر

 

نگاه کلی

تا سومین قهرمانی لیگ برتری پرسپولیس، تنها یک قدم مانده. فقط یک امتیاز. تیم برانکو با اینکه چهار بازی اخیرش در لیگ برتر را بدون پیروزی به پایان رسانده‌، همچنان شانس اول قهرمانی به حساب می‌آید و تنها در صورتی جام نمی‌گیرد که به پارس‌جنوبی ببازد. با قهرمانی، پرسپولیس در رکورد هت‌تریک با سپاهان برابری خواهد کرد و اگر این جام از دست برود، تیم اصفهانی با ششمین قهرمانی، در لیگ برتر رکورددار می‌شود. پس قرمزها اگر واقعا جام می‌خواهند، باید در جم امتیاز بگیرند. آنها بازی رفت را ۳ بر یک برده بودند اما این بازی خیلی فرق می‌کند. از خستگی ناشی از فشردگی بازی‌های پرسپولیس و همینطور استرس قهرمان نشدن که بگذریم، مهدی تارتار به عنوان یک پرسپولیسی می‌آید تا با امتیاز گرفتن از پرسپولیس اتهام تبانی را از خود دور کند. تیم سختکوش و دونده‌ی او شاید بخاطر قرار گرفتن در رده دوازدهم حریف سرسختی تلقی نشود اما بی تردید با تمام توان مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد اما آیا می‌تواند مقابل هت‌تریک قرمزها بایستد؟

 

چهره ویژه: محمد نوری (14)

او خودش بهتر از هر کسی می‌داند که با این سن و سال، شانسی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد اما این دلیل خوبی برای بی‌انگیزه شدنش نیست. اتفاقا برعکس، نوری حالا می‌خواهد به برانکو ثابت کند که در بازنگرداندن او به پرسپولیس اشتباه کرده است.   

 

چهره ویژه: علیرضا بیرانوند (1)

در اهمیت حضور او همین بس که بدانیم پرسپولیس با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در جم قهرمان خواهد شد. نیازی نیست قرمزها برای پیروزی به آب و آتش بزنند چرا که برای قهرمانی تنها یک امتیاز می‌خواهند که آنهم با گل نخوردن به دست می‌آید.  

 

ترکیب احتمالی میزبان

دروازه‌بان: رحمان احمدی، مدافعان میانی: حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، مدافعان کناری: محمد ستاری، سعید محمدی‌فر، هافبک‌های دفاعی: میثم نقی‌زاده، حسین پورامینی، هافبک‌های تهاجمی: محمد نوری، مجید علیاری (روح‌اله سیف‌الهی)، شهرام گودرزی، مهاجم: عماد میرجوان (ابراهیم صالحی)

 

ترکیب احتمالی میهمان

دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند، مدافعان میانی: سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مدافعان کناری: شایان مصلح (محمد نادری)، مهدی شیری، هافبک‌ها: کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، مهاجمان: ماریو بودیمیر، علی علیپور

 

11 – 390

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر