ورزش جهان / شناسه خبر: 98486 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 00:25
|

ده‌روسی پس از خداحافظی از رم: وفاداری‌ام به جالوروسی کم نشد

من و رم یکدیگر را انتخاب کرده بودیم و هم در حال و هم آینده عشقی که بین مان وجود دارد، تغییر نخواهد کرد.

ده‌روسی پس از خداحافظی از رم: وفاداری‌ام به جالوروسی کم نشد

باشگاه رم امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دانیله ده‌روسی، بازیکن 35ساله‌ی این تیم که 18 سال در این باشگاه سابقه بازی دارد در پایان فصل جاری با منقضی شدن قراردادش، با رم خداحافظی خواهد کرد. ولی ده‌روسی مثل دیگر اسطوره پیشکسوت رم، فرانچسکو توتی، بعد از خداحافظی از این باشگاه با فوتبال خداحافظی نخواهد کرد.

در مراسمی ویژه که امروز در باشگاه رم برگزار شد، هم تیمی های ده روسی با پیراهن هایی که روی شان نام وی حک شده بود، حاضر بودند. در مراسمی که البته کلودیو رانیری، سرمربی جالوروسی حضور نداشت.

ده‌روسی از سال 2000 همزمان با توتی به تیم جوانان باشگاه رم پیوسته و تنها  بازیکنی است که بیشتر از فرانچسکو توتی با پیراهن رم بازی کرده است. او در مراسم خداحافظی خود گفت: اگر عصایی جادویی داشتم، می توانستم چندین جام دیگر به ویترین افتخاراتم اضافه کنم ولی چنین قدرتی ندارم. از انتخاب هایم راضی هستم؛ هرچند در دوران فوتبالم اشتباهاتی نیز مرتکب شده ام ولی غیر از آن ممکن نبود.

---

وی ادامه داد: پس از سه یا چهار فصل اول در رم، پیشنهاداتی از تیم هایی داشتم که می توانستم با آن تیم ها جام هایی بیشتر از رم کسب کنم ولی من و رم متعلق به یکدیگریم و تصمیم به ماندن گرفتم. اگر هر یک از ما تصمیمی دیگر می گرفت، امروز شاهد یک تراژدی بودیم. وفاداری من به باشگاه هرگز کم نشد. من و رم یکدیگر را انتخاب کرده بودیم و هم در حال و هم آینده عشقی که بین مان وجود دارد، تغییر نخواهد کرد حتی اگر به شکل دیگری باشد. از این پس ممکن است من را هر از چندگاهی میان هواداران ببینید که در حال ساندویچ خوردن و تشویق دوستانم هستم.

هافبک رم افزود: پس از بازی رم و پارما که آخرین بازی فصل است، به تعطیلات خواهم رفت و نیاز به زمان دارم تا در مورد فوتبال فکر کنم. در مورد آینده حرفه‌ای‌ام هم باید با خانواده و مدیر برنامه‌هایم صحبت کنم. باید از خدا بابت چنین دوران حرفه‌ای‌ام تشکر کنم چون کاری که می‌خواستم را کردم و برای تیمی بازی بازی کردم که عاشقش هستم. از هم‌تیمی‌ها و رقبایم تشکر می‌کنم که من را سرزنده نگه داشتند.

captcha
تازه ها
بیشتر