فوتبال ایران / شناسه خبر: 98481 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 18:20
|
سرمربی مغموم رئال تا دو قدمی نیمکت تیم ملی آمده بود

بیماری پدر علت برهم خوردن توافق لوپتگی با فدراسیون ایران

سرمربی مغموم رئال تا دو قدمی نیمکت تیم ملی آمده بود

منابع آگاه و نزدیک به فدراسیون فوتبال در حالی خبر از نهایی شدن حضور مارک ویلموتس در تیم ملی ایران داده اند که یکی دیگر از گزینه های جدی آنها خولن لوپتگی بود.

در شرایطی که چه از نظر رسانه ای و چه در مذاکرات رسمی، گزینه های مختلفی برای هدایت تیم ملی پس از کارلوس کی روش مطرح بوده اند، سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید یکی از نفراتی بود که مذاکره با او تا حدود بسیار خوبی پیش رفته بود.

مهدی تاج با خولن لوپتگی گفت و گوها را برای پذیرش هدایت تیم ملی ایران آغاز کرده و تا مراحل خوبی نیز این مذاکرات پیش رفته بود اما با وجود توافقات نسبتا خوب حاصل شده در این مذاکرات، سرمربی اسپانیایی اعلام کرد که به دلیل بیماری پدرش نمی‌تواند در مقطع فعلی کار در ایران را بپذیرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که لوپتگی از رئیس فدراسیون ایران وقت خواسته و گفته که اگر پروسه انتخاب سرمربی برای تیم ملی به تعویق بیفتد و بیشتر طول بکشد، ممکن است بتواند در ایران حضور پیدا کند.

حتی وزارت ورزش ایران هم در بین گزینه های نهایی موجود برای هدایت تیم ملی، نگاه ویژه ای به خولن لوپتگی داشتند و تمایل آنها برای مرد اول نیمکت تیم ملی بعد از کی روش، این سرمربی نامدار اسپانیایی بود.

البته  مشخص نیست تفاوت برخورد رسانه‌ها با حضور ویلموتس و لوپتگی در ایران چگونه باشد اما به نظر می رسد بعد از اتفاقاتی که برای این مربی در تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید افتاد ،می شد پیش بینی کرد که از این مربی اسپانایی هم استقبال جالبی نمی‌شد کما اینکه همین حالا رسانه‌های داخلی از انتخاب ویلموتس ذوق زده نشده اند .

3-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر