ورزش ایران / شناسه خبر: 98466 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 16:59
|

آغاز اردوی تیم ملی کشتی آزاد / ابراهیمی همچنان مورد غضب محمدی

اردوی تیم ملی کشتی آزاد در حالی از امروز شروع شد که همچنان یک غایب بزرگ به نام محمد جواد ابراهمی دارد. ابراهیمی مورد غضب محمدی قرار گرفته و به اردوی تیم ملی دعوت نمی شود.

نهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای شرکت در رقابت‌های جهانی قزاقستان و گزینشی المپیک روزهای 24 اردیبهشت تا اول خردادماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

تیم ملی کشتی آزاد خود را برای حضور در مسابقات جهانی قزاقستان آماده می‌کند. این تیم یک مرحله از اردوهای خود را هم در ترکمنستان برگزار کرده بود و حالا با بازگشت به تهران مجددا در خانه کشتی اردوی خود را برگزار می‌کند.

غلامرضا محمدی برای حضور در این اردو از 30 کشتی گیر دعوت کرده است اما همچنان علیرضا گودرزی و محمد جواد ابراهیمی مورد غضب سرمربی تیم ملی قرار گرفته‌اند.

گودرزی و ابراهیمی به ترکیب اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اعتراض داشتند که به همین دلیل اردوی تیم میل را ترک کردند. محمدی از زمان بازگشت تیم از مسابقات جهانی ابراهیمی و گودرزی را از اردوی تیم ملی کنار گذاشته و همچنان به عدم دعوت از آن‌ها اصرار دارد.  

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک 2020 توکیو روزهای 23 تا 31 شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می‌شود.

5

captcha
تازه ها
بیشتر