ورزش جهان / شناسه خبر: 98429 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 00:06
|

توافق گریزمان با آبی و اناری‌ها

رسانه‌های اسپانیایی از نهایی شدن انتقال آنتون گریزمان به بارسلونا در تابستان پیش رو خبر دادند.

توافق گریزمان با آبی و اناری‌ها

آنتوان گریزمان را باید بازیکن بارسا در فصل آینده بدانیم. این ادعایی است که امروز در کادنا سر مطرح شد و در رسانه های بارسلونا نیز بازتاب خوبی داشت.

اگر گریزمان فصل گذشته ترجیح داد پیشنهاد بارسا را رد کرده و با اتلتیکو تمدید کند، حالا دیگر تردیدی برای پیوستن به بارسا ندارد و با یک سال تاخیر، پیراهن آبی اناری را به تن خواهد کرد. حتی واکنش های منفی هواداران بارسا به ستاره فرانسوی در جریان بازی برگشت بارسا و اتلتیکو در لالیگا هم تاثیری روی تصمیم او نگذاشته است.

سران اتلتیکو نیز از تصمیم گریزمان مطلع هستند و می دانند که او پیش قراردادی با بارسا به امضا رسانده و بر سر تمام مفاد قرارداد، از دستمزد تا بندهای متغیرش نیز توافق حاصل شده است.

البته این به آن معنا نیست که اتلتیکو از حفظ گریزمان ناامید شده است و قرار است به زودی نشستی با این بازیکن برگزار شده و بار دیگر برای متقاعد کردن او به ماندن، دست به کار شوند.

در واقع حذف تلخ بارسا از لیگ قهرمانان، مسئولان این باشگاه را به این نتیجه رساند که برای تقویت خط حمله، به جای جذب یک بازیکن آینده دار، به سمت کسی بروند که پیش از این خود را اثبات کرده است. پالس های مثبت اخیر گریزمان به بارسا نیز در نهایت موثر واقع شد و به نظر، فصل بعد گریزمان را در مثلث تهاجمی بارسا خواهیم دید.

رقم فسخ گریزمان، 120 میلیون یورو است ولی ممکن است دو طرف روی 125 میلیون یورو به توافق برسند.

captcha
تازه ها
بیشتر