ورزش جهان / شناسه خبر: 98428 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 22:26
|

رونالدو: همه منتظر زمین خوردن من هستند

مردم اسحله به دست منتظر ناکامی من هستند.برای از دست دادن یک پنالتی لحظه شماری می‌کنند اما باید این را بداند که برتری و شکست قسمتی جدایی ناپذیر از زندگی من است و سال‌هاست با این مسائل کنار آمده‌ام.

رونالدو: همه منتظر زمین خوردن من هستند

رونالدو بعد از حواشی رخ داده و شکست یووه مقابل رم و برخورد زشتی که با فلورنزی داشت و کوتاهی قد کاپیتان رم را به تمسخر گرفت، گفت: تصور نمی‌کنم مردم به چشم یک ربات به من نگاه کنند. نمی‌دانم،احساس می‌کنم مردم تصور می کنند چون پولدار هستم نباید هیچ مشکلی داشته باشم. همه موفقیت را به پول نسبت می‌دهند و بس.این خیلی ناراحت کننده است. من هم مشکلات زیادی دارم و دچار نگرانی، و بحران می‌شوم و این خیلی طبیعی است.

ستاره پرتغالی افزود: همه مشکلات با پول حل نمی‌شد از زمانی که در 23 سالگی راهی منچستر شدم و توپ طلا را گرفتم تحت فشار‌هایی قرار داشتم و برای اثبات خودم به دیگران هر روز جنگیده‌ام اما زمان آن نرسید که دیگر این انتقادات نا بحق به پایان برسد. مدام از مادر،‌خانواده و اطرافیان می‌شنوم که تو باید برنده و پیروزی شوی اما روزی می‌رسد که من می‌خواهیم بگویم من را راحت بگذارید.

وی افزود: همه ثروتمندان شبیه هم نیستند و من مشکلاتی از جنس خودم را دارم. مردم اسحله به دست منتظر ناکامی من هستند. برای از دست دادن یک پنالتی لحظه شماری می‌کنند اما باید این را بداند که برتری و شکست قسمتی جدایی ناپذیر از زندگی من است و من سال‌هاست با این مسائل کنار آمده‌ام. فوتبال برای من یک ماموریت برای پیشرفت است و سن برای من تنها عددی بیش نیست. مدت‌هاست که مردم می‌گویند کریس 33، 34 و 35 ساله شد و دیگر به پایان خط رسید اما من بازهم خودم را ثابت خواهم کرد.همیشه از 20 سالگی تحت فشار بوده‌ام و به این شرایط عادت دارم.

captcha
تازه ها
بیشتر