ورزش جهان / شناسه خبر: 98426 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 20:50
|

روبن: چین نه، هنوز می‌خواهم در بالاترین سطح بازی کنم

مهاجم هلندی بایرن که در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود احتمال حضورش در لیگ چین را رد کرد و گفت دوست دارد در تیمی بزرگ به فوتبالش ادامه دهد.

روبن: چین نه، هنوز می‌خواهم در بالاترین سطح بازی کنم

آرین روبن که در پایان فصل جاری به حضور 10 ساله‌اش در بایرن مونیخ پایان خواهد داد، در گفت‌وگو با نشریه «کیکر» آلمان در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش گفت: من به بازی در بالاترین سطح برای کسب جام‌های قهرمانی عادت دارم، بنابراین فکر نمی‌کنم که بخواهم به تیمی بروم که برای قرار گرفتن در رده‌های ششم و هشتم جدول بازی می‌کند. من پیشنهادهای زیادی از باشگاه‌های اروپایی، غیر اروپایی و آمریکایی دارم. از چین هم پیشنهاد دارم، اما ترجیح نمی‌دهم برای ادامه دوران فوتبالی‌ام به آنجا بروم. هنوز می‌خواهم به بازی کردن ادامه دهم و این برایم مهم است. من هنوز می‌توانم چهار یا پنج سال دیگر بازی کنم، اما در این زمینه نباید مصدومیت‌ها را هم نادیده گرفت.

بال هلندی سرخپوشان مونیخی که بین سال‌های 2013 تا 2016 زیرنظر پپ گواردیولا در بایرن مونیخ بازی کرد، با اشاره به ناکامی این تیم با این سرمربی اسپانیایی اظهار داشت: دوست داشتم دو، سه یا چهار جام دیگر در کلکسیون افتخاراتم داشتم، اما فوتبال همین است. پپ گواردیولا می‌توانست در بایرن بهتر کار کند. ما زیر نظر گواردیولا در 6 نیمه‌نهایی، چهار بار شکست خوردیم که این یکی از چیزهایی است که تأسفش را می‌خورم. با این حال سیستم مورد نظر گواردیولا در زمین فوتبال عالی بود و من زیرنظر او در پست‌ هافبک نفوذی بازی کردم که این برایم لذت‌بخش بود چون من بیشتر در پست بال بازی می‌کردم.

captcha
تازه ها
بیشتر