پرسپولیس / شناسه خبر: 98401 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 16:09
|

بشار: مصدومم و جواب شایعات را نمی‌دهم

هافبک عراقی پرسپولیس شایعه ساختگی بودن مصدومیتش را رد کرده و گفته که به زودی جراحی می‌کند.

بشار: مصدومم و جواب شایعات را نمی‌دهم

 

این‌طور که باشگاه پرسپولیس ادعا کرده، هزینه جراحی و درمان بشار رسن به او پرداخت شده اما فعلا اختلاف بر سر بیمارستانی است که او باید آنجا جراحی شود. رسن گفته بود سه‌شنبه در تهران جراحی‌ می‌کند و سپس برای گذراندن دوران نقاهتش به دوحه می‌رود.

در تایید این حرف‌های او، باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرده که بازیکن عراقی سه‌شنبه در بیمارستان بهمن زیر نظر دکتر اصلانی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و دو روز بعد از آن، برای دو هفته به عراق می‌رود و سپس به تهران برمی‌گردد. زمان بازگشتش هم فیزیوتراپ پرسپولیس سه ماه آینده اعلام کرد.

حال آنکه سایت الفرات‌نیوز عراق از قول این بازیکن نوشته: «بعد از جراحی در بیمارستان آسپتار قطر سریعا برای برگشت به میادین تمریناتم را از سر خواهم گرفت.»

گذشته از این، درباره‌ی مصدومیت بشار رسن هم شایعات بسیاری بر سر زبان‌ها افتاد و گفتند  مصدومیت ناگهانی او ارتباط مستقیمی با پست اینستاگرامی‌اش پس از بازی ذوب‌آهن و الزورا دارد. ادعایی که البته این بازیکن عراقی تکذیبش کرده: «هرگز اهل حاشیه نبوده و نیستم و الان هم نمی‌خواهم وارد این بحث‌ها شوم. من هیچ پاسخی ندارم. فقط این را بگویم که مصدوم هستم و باید درمان کنم. حرف دیگری هم ندارم!»

 

11 – 210

 

captcha
تازه ها
بیشتر