ورزش ایران / شناسه خبر: 98386 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 13:27
|

سردرگمی تکواندوکاران در آستانه مسابقات جهانی/ تمرین در تهران به جای مسابقه در لندن

تیم ملی تکواندو باید روز چهارشنبه در مسابقات جهانی منچستر اولین ورزشکار خود را روی شیاپ چانگ بفرستد اما هنوز این تیم در تهران به سر می برد و ویزای سفر به انگلستان را دریافت نکرده است.

تیم ملی تکواندو باید در مسابقات قهرمانی جهان در منچستر شرکت کند اما هنوز نیمی از تیم در تهران مانده است و سفارت انگلستان ویزای این نفرات را صادر نکرده است.

مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در شهر منچستر به طور رسمی از روز چهارشنبه شروع می‌شود و در اولین روز این مسابقات محمد حسن پلنگ افکن اولین نماینده ایران است که باید روز چهارشنبه روی شیاپ چانگ برود اما هنوز مشخص نیست که فریبرز عسگری به عنوان سرمربی بتواند در کنار او باشد یا نه؟ پلنگ افکن در اولین گروهی که ویزای آن‌ها صادر شده بود راهی انگلیس شد و در حال حاضر هم عبدالهی یکی از مربیان تیم ملی در کنار او حضور دارد.

سفارت انگلیس در ترکیه نسبت به صدور ویزا برای چهار تکواندوکار تیم ملی از جمله آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی و سجاد مردانی، همچنین سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون، آرش فرهادیان مدیر تیم‌های ملی، علی محمد بسحاق مربی تیم ملی اقدام نکرده است و مشخص هم نیست که امروز این ویزا به دست اعضای تیم ملی برسد یا نه؟

البته ویزای فریبرز عسگری صادر شده است اما سرمربی تیم ملی به دلیل این‌که نیمی از تیم که تقریبا نفرات مهم و اثر گذار تیم ملی هم هستند، در تهران ماندندف او هم در تهرن ماند تا تمرینات این نفرات را پیگیری کند اما شاید او فردا در صورتی که ویزای سایر اعضای تیم صادر بشود یا نشود راهی انگلیس شود.  

این برای اولین بار نیست که سفارت انگلیس برای صدور ویزا برای تیم‌های روزشی ایران سخت‌گیری می‌کند و معلوم هم نیست که این وضعیت تا کجا ادامه پیدا می‌کند.

5

captcha
تازه ها
بیشتر