ورزش جهان / شناسه خبر: 98374 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 01:10
|

سولشر: راه سختی پیش رو داریم

سرمربی یونایتد معترف است که تیمش برای بازگشت به جمع مدعیان راه درازی در پیش دارد.

سولشر: راه سختی پیش رو داریم

سولشر احتمالا بسیار خوشحال است که این فصل برای تیمش بالاخره به پایان رسید. منچستریونایتد در ادامه روند ضعیف خود امروز نیز در خانه با دو گل مغلوب کاردیف شد سرمربی نروژی این تیم معترف است که تیمش برای بازگشت به جمع مدعیان راه درازی در پیش دارد.

سولشر گفت: مشکل یونایتد مربوط به امروز نیست. ممکن است شما تملک توپ بالایی داشته و موقعیت های زیادی خلق کنید اما در نهایت به راحتی دروازه شما باز شود. ما راهی طولانی و سخت برای جایی که می خواهیم به آن برسیم پیش رو داریم.

او درباره بازی امروز تیمش افزود: میسون گرین‌وود نمایش بسیار خوبی ارائه داد و با فاصله بهترین بازیکن یونایتد بود که این موید توانایی های این بازیکن جوان است. شاید میسون در ابتدا کمبود اعتماد به نفس داشت و در چنین شرایطی وارد تیم شد اما نمایش وی باعث تعجب من نمی شود و شما نیز می بینید میسون گرین چه توانایی هایی دارد.

وسرمربی یونایتد ادامه داد: کاهش فاصله با تیم های بالای جدول زمان می برد. ما فصل را پنج یا شش امتیاز پشت سر تیم های سوم، چهارم و پنجم تمام کردیم و این باید هدف ما باشد. دو تیم برتر یک استاندارد بالا را تعیین کرده اند و ما باید به دنبال حل چالش بعدی باشیم. بازیکنانی که امروز بازی کردند خوب عمل کردند، اما به اندازه کافی خوب نبودند.

captcha
تازه ها
بیشتر