فوتبال ایران / شناسه خبر: 98372 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 00:58
|
چند ساعت بعد از مذاکره با ماسیمو کاررا

گزینه شبانه جدید استقلال، دوباره دستیار کونته: آنجلو آلسیو

مذاکرات پیچیده با دو گزینه در فاصله چند ساعت. جالب و عجیب این است که هر دو گزینه باشگاه استقلال دستیار کونته بودند و سالها در کنار هم کار کرده‌اند.

در حالیکه هنوز ساعاتی از مذاکره استقلال با ماسیمو کاررا نگذشته است، اطرافیان باشگاه استقلال که از اسم گزینه دوم خبردار شده‌اند باب مذاکرات با او را باز می‌کنند. گزینه دوم آنجلو آلسیو است.
خبر مذاکره استقلال با ماسیمو کاررا را اینجا بخوانید: پیشنهاد استقلال به کاررا
دیروز اسم آنجلو آلسیو، دستیار کونته که با او در یوونتوس و چلسی سالها کار کرده بود به دست فتحی می‌رسد و برای‌شان گزینه جالبی است اما قبل از اینکه تماس‌های مستقیم برقرار شود، شماره تلفن و اطلاعات او به اطرافیانی از باشگاه اعلام می‌شود، چه در سوییس و چه به آنها که سعی داشتند مربی اسپانیایی بیاورند. آنها با دستیار کونته تماس می‌گیرند و از او درخواستی دارند، اینکه اگر مربی ایتالیایی با آنها قرارداد همکاری برای نقل و انتقالات را امضا می‌کند، پیشنهاد رسمی استقلال را برای قراداد یک ساله به همراه حقوق برای دو دستیار، بلیت هواپیما، خانه و اتومبیل به او ارائه خواهند داد. حالا هر دو دستیار آنتونیو کونته در یک روز پیشنهاد مشترک از استقلال دارند و برای هر دو تعجب برانگیز است که چطور یک باشگاه برای دو دوست و همکار در فاصله چند ساعت پیشنهاد همکاری می‌دهد. این حاصل بمب‌هایی است که استقلال مدتهاست به آن عادت کرده و نمی‌تواند عادتش را کنار بگذارد.
برگردیم به روزهایی که توفیقی در باشگاه استقلال بود، به همان روزها که بمب‌ها در پندار تایم منفجر می‌شدند و محصول جالبی برای باشگاه استقلال نداشتند. آیا استقلال دنبال تکرار همان موقعیت با تعویض چهره‌ها در باشگاه است؟ دو گزینه مربیگری استقلال در یک روز پیشنهاد دریافت می‌کنند و هر دو سالها همکار بوده‌اند. مذاکرات شفاف و مسقیم انجام نمی‌شود و پای افراد مختلفی در پرونده مذاکرات باز می‌شود و مربیان مورد نظر را متعجب می‌کند. فتحی شاید اطلاع دقیق از آنچه حوالی این مذاکرات می‌گذرد نداشته باشد.
captcha
تازه ها
بیشتر