فوتبال ایران / شناسه خبر: 98354 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 17:31
|
بازیکن ایرانی شاغل در ایرلند به فکر حضور در ایران

از پرسپولیس محروم چه کسی به یداللهی پیشنهاد داد؟

من سال قبل در پاییز از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم سبب شد تا این انتقال نافرجام باقی بماند.

نیل یداللهی لژیونر ایرانی الاصلی است که در فوتبال بریتانیا بازی می‌کند و سابقه بازی در تیم های برنلی، سوانزی و دربی کانتی را هم دارد. او که در زمان کارلوس کی روش به حضور در تیم ملی نزدیک شد فصل گذشته را در لیگ دسته اول ایرلند سپری کرد و حالا می‌خواهد برای آینده‌اش تصمیم جدیدی بگیرد.

یداللهی می گوید:«من در لیگ جزیره بازی کردم با پیراهن برنلی و سوانزی من 4 فصل را در این دو تیم سپری کردم و 6 ماه هم برای سوانزی به میدان رفتم. البته دربی کانتی در چمپیونشیپ بود و ما نتوانستیم به لیگ جزیره صعود کنیم.»

این دفاع وسط ایرانی الاصل حاضر در ایرلند  می گوید:«من فصل را با تیم بورتون آلبیون به پایان رساندم و حالا بازیکن آزاد هستم و چند پیشنهاد از همینجا دارم اما شاید فصل آینده به خاورمیانه بیایم و در لیگ های حوزه خلیج فارس بازی کنم.»

او در پاسخ به اینکه آیا از تیم های ایرانی هم پیشنهاد داشته می گوید:« من سال قبل در پاییز از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم سبب شد تا این انتقال نافرجام باقی بماند.همین امسال هم تیم سایپا مرا می‌خواست و حتی به توافقاتی هم دست یافتیم اما مشکلات مالی این تیم باعث شد تا افتخار شاگردی علی دایی را از دست بدهم. الان هم 3 تیم ایرانی به من پیشنهاد دادند که البته من اسم آنهارا نمی آورم چون هم خلاف حرفه ای گری است هم ممکن است بازار گرمی تلقی شود.»

البته سوال مهم اینجاست که چطور پرسپولیس محروم از نقل و انتقالات در پائیز سال قبل دنبال بازیکن رفته و چه کسی به این بازیکن پیشنهاد داده است؟

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر