پرسپولیس / شناسه خبر: 98350 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 16:50
|

بازگشت نافرجام مصلح بعد از ۷۷ روز

آیا مصلح که سال گذشته گل قهرمانی پرسپولیس در نیم‌فصل اول را در شهر جم به ثمر رسانده بود، باز هم فرصت بازی در خانه‌ی پارس‌جنوبی را به دست خواهد آورد؟

بازگشت نافرجام مصلح بعد از77 روز

 

در اتفاقی جالب توجه، برانکو بعد از مدت‌ها استفاده از محمد نادری در دفاع چپ، این بازیکن را نیمکت‌نشین کرد و شایان مصلح را به میدان فرستاد. مصلح که بعد از مصدومیت محمد انصاری تبدیل به مدافع چپ اصلی پرسپولیس شده و بازی‌های خوبی هم ارائه داده بود، آخرین بار در هفته نوزدهم لیگ یعنی روز 4 اسفند در مسجدسلیمان در ترکیب اصلی قرار گرفته بود و 9 بازی بعد از آن را از دست داد.

او در بازی با پاختاکور در تاشکند هم دقایقی به میدان رفت و در دیدار حساس با ماشین‌سازی بعد از 77 روز دوباره در ترکیب اصلی بازی کرد اما به اندازه قبل از مصدومیتش کارایی و توانایی نداشت. مصلح با وجود تحرک کافی در زمان جلو آمدن تیم برای انجام کارهای ترکیبی، در چند نوبت با پاس‌های اشتباه ریتم تیم را بهم ریخت و نتوانست در امور تهاجمی جناح چپ عنصر مفیدی باشد. هر چند در فاز دفاعی اشتباه خاصی نداشت و در مجموع یک نمره متوسط از این بازی خواهد گرفت.

اما آیا او که سال گذشته گل قهرمانی پرسپولیس در نیم‌فصل اول را در شهر جم به ثمر رسانده بود، باز هم فرصت بازی در خانه‌ی پارس‌جنوبی را به دست خواهد آورد؟

 

11 – 210

 

captcha
تازه ها
بیشتر