فوتبال ایران / شناسه خبر: 98343 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 16:02
|

قدوس تاثیرگذارترین بازیکن

شنبه شب در چارچوب رقابت‌های هفته سی و ششم لوشامپیونه فرانسه امی‌ین در خانه به مصاف تولوز رفت که در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.در این دیدار سامان قدوس در ابتدای نیمه دوم (دقیقه 46) به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین مسابقه شد.سایت لوشامپیونه، قدوس را به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن میدان انتخاب کرد و نوشت: قدوس وقتی در نیمه دوم وارد بازی شد به تیم آمیان یک شوک وارد کرد. بازیکن ملی پوش ایرانی توپ های زیادی را گرفت. 88 درصد پاس هایش به مقصد رسید. به نظر می رسد او باید در دیدار شنبه هفته آینده با موناکو از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

نمره عالی برای میلاد

یکشنبه شب از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ روسیه، احمد گروژنی میزبان کریلیا بود و به پیروزی دو بر یک رسید. در این بازی میلاد محمدی، مدافع ملی پوش کشورمان 90 دقیقه در ترکیب گروژنی حضور داشت.سایت چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی اش از این دیدار نمره عالی 7 را میلاد داد تا جزو بهترین های این دیدار انتخاب شود.

دوئل دیناموکیف با ستاره سرخ سر طارمی

سایت Espreso صربستان نوشت: ستاره سرخ بلگراد برای انتقال مهدی طارمی، مهاجم ایرانی الغرافه قطر رقیب بسیار جدی در اوکراین پیش‌رو دارد. دینامو کیف اوکراین به خاطر عدم مشکل مالی بدون هیچ تردیدی می‌تواند ضمن پرداخت دستمزد 1.7 میلیون یورویی مهدی طارمی این مهاجم ایرانی را به پای میز قرارداد بکشاند. از سویی عدم نیاز پرداخت مبلغی بابت دریافت رضایت‌نامه باعث تمایل تیم ستاره سرخ بلگراد برای جذب مهدی طارمی و دوئل با رقیب اوکراینی می‌شود.

سایت خبری دینامو کیف اوکراین نیز در مطلبی آورده: طارمی می‌تواند نخستین انتقال از لیگ فوتبال قطر به لیگ برتر اوکراین لقب بگیرد و برای هواداران فوتبال نیز گذشته این بازیکن جالب توجه است. اوکراینی‌ها گل طارمی به الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا که فرانک ربروف هدایتش را بر عهده داشت فراموش نمی‌کنند.

جهانبخش با ارزش ترین بازیکن برایتون

به مناسبت بازی برایتون-منچسترسیتی یک سایت آلمانی به معرفی، ارزشمند‌ترین بازیکنان دو تیم پرداخت.این رسانه گزارش کرد ارزشمند‌ترین بازیکن تیم برایتون، علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی است که در فصل جاری برای انگلیسی‌ها بازی کرد.این رسانه ارزش فوروارد 25 ساله را حدود 18 میلیون یورو تخمین زد.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر