پرسپولیس / شناسه خبر: 98328 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 13:09
|

خلیل‌زاده: بعد از قهرمانی تمدید می‌کنم

من دنبال ادا و اطوار نیستم که بگویم از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارم. قرار است بعد از قهرمانی صحبت داشته باشیم و قرارداد چند ساله ببندیم.

خلیل‌زاده: بعد از قهرمانی تمدید می‌کنم

 

«همه تیم‌ها جوری مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند که انگار بازی مرگ و زندگی‌شان است.» این را شجاع خلیل‌زاده درباره‌ی عملکرد ماشین‌سازی در بازی شنبه گفته و صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داده است: «همه تیم‌ها مقابل ما مثل ببر می‌شوند اما در بازی‌های دیگر ۴ تا ۴ تا گل می‌خورند. همه بازی‌ها برای ما سخت است و خسته‌ هم هستیم اما بازی آخر را می‌بریم و قهرمان می‌شویم. کاری هم به رقیبان‌مان نداریم. ما باید مقابل ماشین‌سازی قهرمان می‌شدیم اما هنوز هم دیر نشده. هواداران مطمئن باشند که جواب حمایت‌هایشان را با قهرمانی خواهیم داد.» 

شجاع در توجیه تساوی پرسپولیس هم گفته: «داور یک پنالتی گرفت و دو پنالتی نگرفت. وقت اضافه‌ای هم که گرفت، کم بود. هر چند خودمان هم باید از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم.»

در پایان، مدافع پرسپولیس از تمدید قراردادش خبر داده: «من دنبال ادا و اطوار نیستم که بگویم از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارم. قرار است بعد از قهرمانی صحبت داشته باشیم و قرارداد چند ساله ببندیم.»

 

11 – 160

 

captcha
تازه ها
بیشتر