فوتبال ایران / شناسه خبر: 98313 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 00:22
|

تراکتور 1 - پارس جنوبی 1 / تقسیم امتیاز تیم لیکنز در خانه خودی

تراکتورسازی در حالی که یک گل از پارس جنوبی پیش افتاده بود اما در نیمه دوم پارس جنوبی با یک گل از روی نقطه پنالتی شاگردان لیکنز را متوقف کرد.

تراکتور 1 پارس جنوبی 1 / تقسیم امتیاز تیم لیکنز در خانه خودی

21 اسفند 98، هفته بیست و نهم لیگ برتر،ساعت 21:30، ورزشگاه یادگار امام تبریز، تماشاگر: 12 هزار نفر

 تراکتورسازی: یک              گل: ایمان سلیمی (29)

پارس جنوبی جم: یک            گل: روح‌الله سیف‌اللهی(78 - پنالتی)

داور: رضا عادل.      کمک‌ها: آرمان اسعدی، یعقوب حجتی

 

بازیکن برتر: روح‌الله سیف‌اللهی(پارس جنوبی جم)

 

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، محمد طیبی، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور (۸۳- علیرضا نقی زاده)، دانیال اسماعیلی فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی (58- احمد موسوی)، ایمان سلیمی، اکبر ایمانی و ساسان انصاری  (۸۵- محمدرضا آزادی).

سرمربی: ژرژ لیکنز

 

 

پارس جنوبی:

 

رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، میثم نقی زاده، میرهادی میر جوان (۸۱- ابراهیم صالحی)، حسین پورامینی، محمد نوری، مجید علی یاری (40 - روح اله سیف الهی)، محمد ستاری، شهرام گودرزی و سعید محمد فرد.

سرمربی: مهدی تارتار

 

 

تیم های پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. تیم تراکتورسازی تبریز در شرایطی به مصاف پارس جنوبی رفته که نیاز مبرمی به سه امتیاز این مسابقه دارد. تی تی ها بازی را هجومی شروع کردند و فرصت های خوبی را نیز روی دروازه پارس به وجود آوردند اما نتوانستند گلزنی کنند تا این که در دقیقه 29، حرکت تیمی دیدنی بازیکنان تیم تراکتورسازی و سانتر به دهانه دروازه تیم پارس جنوبی، باعث شد تا ایمان سلیمی دروازه را با ضربه سر باز کند.

نیمه اول بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید اما در نیمه دوم پارسی ها نتیجه را جبران کردند.

در دقیقه 78 مسابقه، مهاجم تیم پارس جنوبی جم موفق شد دروازه تراکتور را از روی نقطه پنالتی باز کند. او برخلاف جهت اخباری ضربه را زد.

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر