فوتبال ایران / شناسه خبر: 98305 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 23:42
|

شنبه 21/2/97، هفته بیست و نهم هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه: فولادشهر، ساعت: 21:30، تماشاگر: هزار نفر

ذوب آهن اصفهان 3

گل ها: ارسلان مطهری (15، 48)، رضا حبیب زاده (37)

فولاد خوزستان یک

گل: لوسیانو پریرا (90)

داور: حسین زیاری

کمک ها: محمد رسول ذورقی، علیرضا مرادی

اخطار: قاسم حدادی فر (ذوب آهن)، فرزاد جعفری (فولاد)

بازیکن برتر: ارسلان مطهری (ذوب آهن)

ذوب آهن اصفهان: محمدباقر صادقی (45- معراج اسماعیلی) محمد نژادمهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، مهران درخشان مهر، محمدرضا حسینی (82- محمدزبیر نیک نفس)، رضا حبیب زاده، امیرارسلان مطهری (65- رضا رحیمی)

سرمربی: علیرضا منصوریان

فولاد خوزستان: احسان مرادیان، ایوب والی، فرزاد جعفری، سیامک کوروشی، سینا مریدی، میثم دورقی، رضا میرزایی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید، رافائل اریک مسی، لوسیانو پریرا

سرمربی: افشین قطبی

ذوب آهن اصفهان که برای رسیدن به رده ششم جدول انگیزه زیادی داشت، با ترکیبی تهاجمی پا میدان گذاشت تا به پیروزی برسد. همین مساله باعث شد در دقیقه 15 شاهد اولین گل سبزپوشان میزبان باشیم. در این لحظه نفوذ میلاد فخرالدینی از راست و سانتر او به محوطه جریمه به ارسلان مطهری رسید که مطهری هم با ضربه سری زیبا توانست اولین گل را به فولاد خوزستان بزند. با این گل، فولادی ها در تلاش برای جبران بودند اما نه تنها گلی نزدند بلکه گل دوم را روی یک ضد حمله خوردند. در دقیقه 37 سانتر حسینی از راست به محوطه جریمه فولاد ارسال شد که ارسلان مطهری توپ را به رضا حبیب زاده رساند و این بازیکن جوان با استفاده از اشتباه مدافعان فولاد برای آفسایدگیری، در موقعیت تک به تک با مرادیان قرار گرفت و توانست گل دوم ذوب آهن را بزند. با این 2 گل، نیمه اول به پایان رسید. در نیمه دوم باز هم این ذوب آهن بود که بازی را بهتر شروع کرد. در دقیقه 48 سانتر محمدرضا حسینی با ضربه سر ارسلان مطهری، گل سوم ذوب آهن را رقم زد. با این گل، ذوبی ها دیگر به عقب رفتند و بیشتر سعی کردند دفاع کنند. این مساله فرصت را به فولادی ها داد تا به فکر گل زدن باشند. فولادی ها حملات خوبی تدارک دیدند اما در زدن ضربات نهایی بی دقت و کم شانس بودند تا اینکه در دقیقه 90 لوسیانو پریرا این بار قدر موقعیت تک‌به‌تک را دانست و در دقیقه 90 توپ را درون دروازه ذوب آهن جای داد تا یکی از گل‌های خورده را جبران کند. بعد از این گل فرصت برای گل های دیگر نبود تا بازی به سود میزبان به پایان برسد و ذوب آهن جای فولاد را در رده ششم بگیرد.

captcha
تازه ها
بیشتر