فوتبال ایران / شناسه خبر: 98296 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 17:23
|

ترکیب پرسپولیس این هفته چگونه لو نرفت؟

یا برانکو به دلیل حساسیت مسابقه با ماشین سازی چنین تصمیمی گرفته و تصویربرداری از آیتم‌های اصلی تمرین ممنوع شده و تنها تصاویر مربوط به گرم کردن تیم ثبت شده یا عکس‌های آیتم های اصلی سهوا منتشر نشده است.

 

با وجود اینکه معمولا در تمرینات قبل از بازی سرخپوشان می شد ترکیب این تیم را حدس زد اما این بار برانکو دستش را رو نکرد یا حداقل از تصاویر تمرین جمعه اینطور بود.

معمولا بازیکنان ذخیره درفوتبال دستگرمی تمرین ماقبل بازی تیم‌شان کاور به تن می کردند و بازیکنان ترکیب اصلی لباس تیم را به تن داشتند اما در تمرین جمعه خبری از این داستان نبود و با تصاویر منتشره در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نمی‌شد درباره ترکیب اولیه قضاوت کرد.

به نظر می رسد برانکو به دلیل حساسیت مسابقه با ماشین سازی چنین تصمیمی گرفته و تصویربرداری از آیتم‌های اصلی تمرین ممنوع شده و تنها تصاویر مربوط به گرم کردن تیم ثبت شده یا عکس‌های آیتم های اصلی سهوا منتشر نشده است.

در واقع از آنجایی که تمرینات پرسپولیس پشت درهای بسته انجام می شود تنها با مرور این تصاویر می توان درباره ترکیب احتمالی پرسپولیس پیش بینی کرد که این بار تصاویر تمرین محدود به آیتم های اولیه مثل آقا وسط و گرم کردن بازیکنان شده بود.

البته اگر برانکو خواشته تصاویر تمرینات تیمش به صورت محدود منتشر شود کمی دیر به فکر افتاده است.

11-185

 

captcha
تازه ها
بیشتر