ورزش جهان / شناسه خبر: 98272 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 03:17
|

کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می‌رسد/ پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود

سرمربی لیورپول از پایان مصدومیت ستاره مصری تیمش و حضور او در دیدار پایانی فصل برابر ولورهمپتون خبر داد.

کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می‌رسد/ پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود

یورگن کلوپ در نشست خبری پیش از آخرین بازی این فصل لیورپول در لیگ برتر انگلیس که یکشنبه مقابل ولورهمپتون است، از آماده شدن محمد صلاح برای حضور در این بازی خبر داد. صلاح هفته پیش در نتیجه برخوردی شدید از ناحیه سر با دروازه‌بان نیوکاسل مصدوم شد و به سبب آن بازی حساس تیمش مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان را هم از دست داد، هرچند که لیورپولی‌ها بدون او هم موفق به شکست دادن حریف اسپانیایی نامدار خود شدند.

کلوپ در نشست خبری پیش از این بازی گفت: هندرسون و رابرتسون به من گفتند که مشکل‌شان فقط یک درد جزئی است. پس آنها نباید مشکلی داشته باشند. روبرتو فیرمینو اما برای بازی مقابل ولورهمپتون آماده نیست. البته تا فینال لیگ قهرمانان فرصت داریم و این فرصت باید برای او کافی باشد. محمد صلاح هم در خوشحالی بعد از بازی مقابل بارسلونا خوب می‌دوید. دیروز و روز قبل از آن هم او خارج از زمین می‌دوید. صلاح در تمرینات امروز ما شرکت کرد.

کلوپ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تیمش از اکنون به فینال تمام انگلیسی، لیگ قهرمانان و مصاف با تاتنهام در مادرید فکر می‌کند، تأکید کرد: ما روی بازی مقابل ولورهمپتون تمرکز داریم. فقط همین. البته این موضوع چیزی از بزرگی دستاورد سه‌شنبه شب‌مان کم نمی‌کند. بدون شک آن اتفاق یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال و نه فقط تاریخ لیورپول بود. ما باید با روحیه و اعتمادبه‌نفس به مصاف ولورهمپتون برویم اما حریف هم می‌خواهد نشان دهد که فقط برای انجام یک بازی فوتبال به میدان نمی‌آید. ولورهمپتون واقعاً تیم خوبی است. پس ما باید آماده باشیم.

captcha
تازه ها
بیشتر