فوتبال ایران / شناسه خبر: 98261 / تاریخ انتشار : 1398/2/20 19:13
|

فردا جشن خداحافظی ژاوی برگزار می‌شود

نشریه الرایه قطر خبر داده که در بازی السد مقابل الریان، هواداران قطری در دقیقه 6 به احترام شماره ژاوی او را تشویق خواهند کرد.

فردا جشن خداحافظی ژاوی برگزار می‌شود

خداحافظی ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و کاپیتان کنونی السد قطر، یکی از مهم‌ترین اتفاقات فوتبالی فردا در دنیا خواهد بود که همزمان با بازی السد مقابل الریان در مرحله نیمه نهایی جام امیر قطر برگزار می‌شود.

بازی السد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که در تاریخ 30 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی به میزبانی پرسپولیس برگزار می‌شود در واقع آخرین مسابقه فوتبالی است که ژاوی را به عنوان بازیکن در مستطیل سبز می‌بینیم.

با این حال اما پیش از این بازی در لیگ قهرمانان آسیا، ژاوی فردا(شنبه) در نیمه نهایی جام امیر قطر به عنوان کاپیتان السد به مصاف الریان می‌رود و این آخرین مسابقه‌ای است که او در قطر برای السد بازی می‌کند. به همین خاطر قطری‌ها تصمیم دارند در این مسابقه با حضور هواداران خود برای ژاوی مراسم خداحافظی برگزار کنند.

نشریه الرایه قطر هم این خبر را تأیید کرده و اعلام کرده که در این بازی هواداران قطری در دقیقه 6 به احترام شماره ژاوی او را تشویق خواهند کرد و قبل و بعد از بازی نیز مراسمی برای تقدیر و تشکر از او برگزار می شود.

برای ایرانی‌ها اما خداحافظی واقعی ژاوی در همان بازی السد مقابل ایران خواهد بود. مسابقه‌ای که از مدت‌ها قبل با خبر خداحافظی ژاوی خبرساز شده بود و واکنش‌های زیادی را هم به دنبال داشت. طوری که خیلی از کاربران فضای مجازی پیش‌بینی کرده بودند که مراسم خداحافظی ژاوی از فوتبال در ورزشگاه آزادی نه تنها غریبانه نخواهد بود که چیزی شبیه به خداحافظی فالکائو، ستاره فوتسال جهان می‌شود که بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران بهترین مراسم خداحافظی را برایش رقم زدند و روی دستان خود به هوا پرتابش می‌کردند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر