پرسپولیس / شناسه خبر: 98236 / تاریخ انتشار : 1398/2/20 15:43
|

چه بازیکنانی از پرسپولیس می‌روند؟ چه کسانی برمی‌گردند؟

آیا چراغ سبزی که برانکو ایوانکوویچ به بازیکنان جداشده‌ی پرسپولیس نشان داده، راه را برای بازگشت آنها باز خواهد کرد؟

چه بازیکنانی از پرسپولیس می‌روند؟ چه کسانی برمی‌گردند؟

 

همان‌طور که خودِ برانکو گفته، او  هنوز لیست فصل آینده‌ی پرسپولیس را ننوشته که دلیلش شاید همان شایعه‌ای باشد که درباره‌ی جدایی‌ او در پایان فصل می‌شنویم. آقای سرمربی اما چه بماند و چه برود، پرسپولیس آسوده‌خاطر است که بیشتر بازیکنان اصلی‌اش قرارداد دارند.

با این حال همین الان می‌توان گفت که مهدی شریفی در تیم فصل آینده‌ی مرد کروات جایی ندارد و شایان مصلح و آدام همتی هم که قراردادشان رو به اتمام است و فیکس شدن دوباره‌شان دشوار، معلوم نیست بمانند. سرنوشت مصلح و نادری البته یک جورهایی به هم گره خورده و باید ببینیم کدام‌شان رقابت با انصاری را می‌پذیرند.

یکسری از جوان‌های نیمکت‌نشین هم بدون شک پرسپولیس را ترک خواهند کرد اما پرسش این است که چه بازیکنانی قرار است بجای آنها بیایند؟ آیا چراغ سبزی که برانکو ایوانکوویچ به بازیکنان جداشده‌ی پرسپولیس نشان داده، راه را برای بازگشت آنها باز خواهد کرد؟

آقای سرمربی از هیچ بازیکنی نام نبرده اما همه‌ی آنها که رفته‌اند، با توجه به شرایط نه چندان جالب‌شان می‌توانند گزینه باشند برای بازگشت. از وحید امیری گرفته تا فرشاد احمدزاده و حتی صادق محرمی که او هم آینده‌ی روشنی پیش‌روی خود نمی‌بیند و یا مهدی طارمی که همچنان منتظر پیشنهاد اروپایی است.

 

11 – 220

 

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر