ماشین‌سازی‌ / شناسه خبر: 98227 / تاریخ انتشار : 1398/2/20 13:28
|

پرسپولیس- ماشین‌سازی: جشن بدون جام

پرسپولیس از ۱۱ قهرمانی خود در تاریخ لیگ ایران، ۲ قهرمانی را مقابل ماشین‌سازی به دست آورده و حالا برای سومین قهرمانی متوالی لیگ برتر باز باید از این تیم امتیاز بگیرد.

پرسپولیس- ماشین‌سازی: جشن بدون جام

 

شنبه 2/2/98، هفته بیست و نهم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت ۲۱:۳۰، ورزشگاه آزادی

داور: کوپال ناظمی

کمک‌ها: حسن ظهیری، محمد هاشمی‌نسب

نمای کلی

بعد از ۵ بازی بدون پیروزی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان، پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی قرار می‌گیرد که از 7 بازی اخیر خود 6 تا را برده است. تیم برانکو البته آمار خوبی را در بازی‌هایش با این تیم به ثبت رسانده و در 5 بازی خانگی‌‌ در 6 سال اخیر، سه بار ماشین‌سازی را شکست داده و هر سه بار، یک بر صفر. حالا باز پرسپولیس میزبان ماشین‌سازی است و برای سومین قهرمانی متوالی، نیازمند سه امتیاز این بازی. جالب اینکه پرسپولیس از ۱۱ قهرمانی خود در لیگ، ۲ قهرمانی را مقابل ماشین‌سازی به دست آورده است. یک بار سال ۱۳۷۴ در جام آزادگان و بار دوم در شانزدهمین دوره لیگ برتر. حالا هم در دیداری دوباره با تیم تبریزی دنبال هت‌تریک قهرمانی است. قرمزها اگر در نبود بیرانوندِ محروم ماشین‌سازی را ببرند و سپاهان هم در بازی همزمانش امتیاز از دست بدهد، قهرمانی‌شان قطعی است اما این قهرمانی را باید بدون جام در ورزشگاه آزادی جشن بگیرد.

 

چهره ویژه: علی علیپور (70)

این بهترین فرصت برای علیپور است تا هم رقبایش در جدول گلزنان یعنی کی‌روش استنلی و لوسیانو پریرا را کنار بزند و هم برای خط حمله‌ی پرسپولیس که در 5 بازی اخیر دو گل به ثمر رسانده، اعاده‌ی حیثیت کند.

 

چهره ویژه: محمدحسین کنعانی‌زادگان (6)

بعد از آن جدایی پر حرف و حدیث، پرسپولیسی‌ها دلِ خوشی از کنعانی‌زادگان ندارند و به همان اندازه، او انگیزه دارد برای مقابله با مهاجمان قرمزپوش اما آیا انگیزه‌هایش با انگیزه‌های علیپور برابری می‌کند که مانع آقای گلی او شود؟

 

ترکیب احتمالی میزبان

دروازه‌بان: بوژیدار رادوشویچ، مدافعان میانی: سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مدافعان کناری: محمد نادری، مهدی شیری، هافبک دفاعی: کمال کامیابی‌نیا، هافبک‌های تهاجمی: سروش رفیعی، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهاجمان: سیامک نعمتی، علی علیپور

 

ترکیب احتمالی میهمان

دروازه‌بان: فرناندو دخسوس، مدافعان میانی: محمدحسین کنعانی‌زادگان، مسیح زاهدی، مدافعان کناری: عزیز معبودی، احمد مهدی‌زاده، هافبک‌های میانی: احمدرضا زنده‌روح، سعید مهری، محمد خرم‌الحسینی، هافبک‌های کناری: فرید بهزادی کریمی، رضا خالقی‌فر، مهاجم: جای کویتونوگو

 

11 – 390

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر