ورزش جهان / شناسه خبر: 98217 / تاریخ انتشار : 1398/2/19 00:33
|

تردید دورتموندی‌ها برای حفظ فاوره

سرمربی دورتموند پس از کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اخیر، مخالفینی در بین سران باشگاه پیدا کرده و ممکن است در پایان فصل شغل خود را از دست بدهد.

تردید دورتموندی‌ها برای حفظ فاوره

حدود دو هفته قبل هانس یواخیم واتسکه، مدیر باشگاه دورتموند در مصاحبه‌ای اعلام کرد زردپوشان به هر نتیجه‌ای که در پایان فصل برسند،‌ لوسین فاوره، مربی خود را حفظ می‌کنند.

این مقام عالیرتبه از ادامه همکاری با مربی 60 ساله سوئیسی گفت و اطمینان خاطر داد که دورتموند در فصل بعد نیز از وجودش بهره خواهد گرفت اما با توجه به اخباری که اکنون به گوش می‌رسد، به نظر می‌آید احتمال کنارگذاشتن فاوره در تابستان وجود دارد.

هفته‌نامه اشپورت‌بیلد امروز در گزارشی نوشت میان مدیران تصمیم‌گیرنده تیم آلمانی در مورد فاوره اختلاف نظر پیش آمده است. مدیران مخالف فاوره،‌ به عملکرد ضعیف و بحث‌انگیز وی در چند هفته اخیر استناد می‌کنند. آنها می‌گویند تیم باشگاهی‌شان تا چندی قبل با برتری 9 امتیازی صدرنشین بود و بایرن مونیخ را با فاصله بعد از خود می‌دید اما مربی سوئیسی نتوانست مردانش را در اوج نگه داشته تا در پایان فصل،‌ قهرمانی را از آن زنبورها وستفالنی کند.

طبق نظر گروه مخالف وی، این مربی در هفته‌های سرنوشت‌ساز پایانی، منفعل رفتار کرد تا جایی که برتری قابل توجه را از دست داد و حالا با 4 امتیاز اختلاف بعد از بایرن، تا رده دوم جدول سقوط کرده است.

این عده می‌گویند دورتموند باید سراغ مربی دیگری برود زیرا در فصل آینده هم با او،‌هیچ ضمانتی برای کسب قهرمانی وجود ندارد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر