فوتبال ایران / شناسه خبر: 97975 / تاریخ انتشار : 1398/2/14 17:43
|
تمرکز پرسپولیس روی بازیهای خودش باشد

نصیرزاده: مصاحبه کریمی ربطی به بازی با سپاهان ندارد

هوشنگ نصیرزاده در مورد اظهارات فرید بهزادی کریمی و موضوع شکایت باشگاه پرسپولیس از این بازیکن می گوید:« اظهارات فرید بهزادی بار حقوقی ندارد. او نظر شخصی خودش را اعلام کرده و گفته در تبریز دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود چون شانس قهرمانی پرسپولیس بالا است و این موضوع هیچ ربطی به نتیجه بازی ما مقابل سپاهان ندارد.»

نصیرزاده در خصوص نگرانی عرب از بیان این اظهارات پس از باخت به سپاهان، معتقد است:« من نمی‌دانم بالاخره ما برای تراکتورسازی بازی می‌کنیم یا برای سپاهان؟! به نظر من استرس زیاد رقابت‌ها در بالای جدول باعث شده تا اظهارات انسجام یافته نباشند. من مصاحبه کریمی را خواندم. او چیز خاصی نگفته که شایسته شکایت باشد و در واقع نظر برخی از هواداران را منعکس کرده است که ربطی به باشگاه پیدا نمی‌کند. به نظر من بهتر است تمرکز باشگاه پرسپولیس روی مسابقات آینده خودش باشد. همانطور که تمام تیم‌ها هم همین کار را انجام می‌دهند.»

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی حرفهایش را اینطور ادامه میدهد:«‌ امیدوارم پیش از اینکه این مسائل را رسانه‌ای کنند کمی بیشتر روی آن فکر کنند. هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد و هر تیمی که شایسته تر باشد قهرمان می‌شود. من از آقای عرب می‌خواهم که برود و مصاحبه فرید کریمی را بخواند. آن چیزی که او گفته نمی‌تواند متناسب با این مسابقه باشد. کمیته اخلاق می‌تواند به مصاحبه‌های بعد از بازی ورود کند. اگر این کمیته می‌پذیرد، می‌توانند بروند و شکایت کنند. من توصیه‌ام این است که تمرکز تیم‌ها روی بازی‌های خودشان باشد و به حرف‌هایی که بازیکنان پس از بازی و از روی خستگی می‌زنند، توجه و حساسیت نشان ندهند. ما برای هیچ تیمی بازی نمی‌کنیم و فقط برای آبرو و اعتبار خودمان بازی می‌کنیم.»

1

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر