فوتبال ایران / شناسه خبر: 97968 / تاریخ انتشار : 1398/2/14 17:04
|
طارمی می‌رود، بقیه شاید ماندنی شوند

سرنوشت متفاوت چهار لژیونر ایرانی لیگ ستارگان

طارمی می‌رود، بقیه شاید ماندنی شوند

با شکست در مرحله یک چهارم نهایی کاس امیر، فصل فوتبالی لژیونرهای ایرانی حاضر در قطر با تلخی به پایان رسید. هر چهار تیم صعود کننده به نیمه نهایی آخرین جام معتبر باقی ماند در فوتبال قطر مشخص شد، چهار تیمی که هیچ کدام ستاره ایرانی در اختیار ندارند تا به این ترتیب فصل فوتبالی برای این لژیونرها به تلخی پایان یافته و آنها در مسیر بازگشت قرار بگیرند.

تقریبا در تمام فصل از مهدی طارمی در الغارفه انتقاد شد و او حالا در آستانه جدایی است.قرارداد طارمی با الغرافه به پایان رسیده و حالا او به عنوان بازیکن آزاد یکی از سوژه های اصلی بازار تابستانی خواهد بود.

برخلاف طارمی،رامین رضائیان که یکی از بازیکنان تاثیرگذار الشحانیه بوده قراردادش بعد از این بازی تمام شد .البته خود رامین تمایل زیادی برای تمدید و ادامه کار با الشحانیه دارد از همین رو باید دید این اتفاق رخ می دهد یا نه؟

امید ابراهیمی هم در الاهلی شرایط بدی نداشت .با این وجود اوهم مثل دو لژیونر قبلی قراردادش به پایان رسیده اما بندی وجود دارد که می تواند حضور او در قطر را به سال دوم بکشاند که این منوط به تمایل باشگاه در حفظ این بازیکن خواهد بود.

در میان لژیونرهای ایرانی لیگ ستارگانمرتضی پورعلی گنجی اما شرایط متفاوتی نسبت به سایر لژیونرهای حاضر در دوحه دارد. پورعلی گنجی که تقابل دشواری با سباستین سوریا مهاجم الریان داشت  با وجود حذف تلخ تیمش قرارداد طولانی مدت و سه ساله ای با العربی دارد ودیگر دغدغه ای پیش روی این مدافع ملی پوش نخواهد بود هر چند مرتضی بشدت دوست داشت در اروپا بازی کند و وقتی نتوانست به برایتون برود راهی بلژیک شد و از آنجا هم به قطر برگردانده شد.

3-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر