فوتبال ایران / شناسه خبر: 97873 / تاریخ انتشار : 1398/2/11 20:17
|
اعتراض شدید هواداران به آقای مدیرعامل و معاونش

آقای فتحی، آقای خطیر چرا صیادمنش را فروختید؟

هواداران خشمگین استقلال که از فروش صیادمنش به شدت ناراضی‌اند قبل از شروع بازی اعتراض شدیدی به فتحی و خطیر داشتند و حتی علیه صیاد منش هم شعار دادند.

درشرایطی که هواداران چشمگیری به ورزشگاه آزادی نرفته بود، تعدادی از آن ها به امیرحسین فتحی و علی خطیر اعتراض کردند. معترضان با دیدن فتحی و خطیر با صدای بلند خطاب به آنها گفتند چرا اللهیار صیادمنش ستاره تیم را فروختید؟ اگر این کار را کرده باشید باید پاسخگوی هواداران باشید و هواداران استقلال شما را نخواهند بخشید. در این لحظه مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال بی‌تفاوت نسبت به عملکرد تماشاگران در جای خود نشستند که چند نفر از طرفداران خشمگین این تیم با صدای بلند فریاد زدند آقای خطیر و آقای فتحی به احترام هواداران از جای‌تان بلند شوید. شما باید پاسخگوی ما باشید که در این لحظه معاون باشگاه استقلال با فتحی مشورت کرد و خطیر نزد تماشاگران رفت.

معاون ورزشی باشگاه استقلال که شدت عصبانیت تماشاگران را کاملاً حس کرده بود خطاب به آنها گفت:«اگر ما سرمربی را تغییر دادیم فقط به خاطر شما بوده چون شما سرمایه‌ این باشگاه هستید مطمئن باشید یک مربی خوب خارجی به استقلال خواهیم آورد. در این لحظه باز هم هواداران استقلال با عصبانیت گفتند صیادمنش را فروخته‌اید به خاطر تماشاگران؟  معاون ورزشی باشگاه استقلال هم جواب داد شما نگران نباشید ما فصل آینده یک تیم خوب برای شما می‌بندیم.» در ادامه تعدادی از تماشاگران نیز به خطیر گفتند بازیکنان بی‌غیرت تیم را رد کنید چون ما بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم.

در ادامه تماشاگران استقلال با حالتی عجیب علیه بازیکنان شعار دادند و یکصدا گفتند بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم که البته این موضوع باعث تعجب بازیکنان استقلال در حال گرم کردن شد و آنها به شکلی عجیب سکوها را نگاه می‌کردند.

1

captcha
تازه ها
بیشتر