فوتبال ایران / شناسه خبر: 97816 / تاریخ انتشار : 1398/2/10 18:21
|
واکنش نماینده مردم تبریز در مجلس به دستگیری فروزان:

چرا سه هفته طول کشید تا فروزان دستگیر شود؟

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: «فقط از وزارت ورزش و جوانان گله‌مند هستیم که برخورد جدی نکرد و سه هفته زمان برد تا در نهایت این موضوع اعلام شود.»

واکنش نماینده مردم تبریز در مجلس به دستگیری فروزان: چرا سه هفته طول کشید تا فروزان دستگیر شود؟

 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که دستگیری محسن فروزان، دروازه‌بان این فصل تراکتورسازی به‌همراه همسرش به‌دلیل شرط‌بندی بوده است.

علیرضا بیگی، نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: «با توجه به اتفاقات دیدار تراکتورسازی مقابل سپیدرود و لطمه‌ای که به تیم شهر ما خورد، پیگیری‌های لازم را انجام دادیم و در نهایت این پیگیری‌ها به نتیجه رسید و محسن فروزان و همسرش بازداشت شدند.»

او در خصوص اتهام محسن فروزان و همسرش که باعث دستگیری آنها شده است، توضیح می‌دهد: «اتهام آنها شرط‌بندی است، اما جزئیات پرونده را نمی‌دانم که در این خصوص باید از قاضی پرونده سؤال بپرسید.»

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: «مشخص شد که در خصوص ماجراهای دیدار تراکتورسازی مقابل سپیدرود، حق با ما بوده و تیم ما آسیب جدی خورد. فقط از وزارت ورزش و جوانان گله‌مند هستیم که برخورد جدی نکرد و سه هفته زمان برد تا در نهایت این موضوع اعلام شود.»

البته که دلیل زمان بردن این ماجرا شاید نیاز به تحقیقات بیشتر و بررسی داشته تا اتهام به اثبات برسد. بیگی در این رابطه تأکید می‌کند: «مگر قرار بود جعبه سیاه هواپیما را بشکافند؟ فیلم مسابقه موجود بود و می‌توانستند با تشکیل کمیته‌ای فنی، ارادی یا غیرارادی بودن حرکت این بازیکن را بررسی کنند. با این حال مهم این بود که مشخص شود حق با تراکتورسازی بوده و همین‌طور هم شد.»

 

 

2 - 200

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر