پرسپولیس / شناسه خبر: 97783 / تاریخ انتشار : 1398/2/10 14:38
|

برانکو در تبریز با عالیشاه غافلگیرمان می‌کند؟

با توجه به فاصله‌ی کم این بازی تا بازی برابر پاختاکور، هیچ بعید نیست مرد کروات نعمتی را روی نیمکت بنشاند و امید عالیشاه را بعد از 9 هفته در ترکیب اصلی به عنوان زوج علیپور به میدان بفرستد.

برانکو در تبریز با عالیشاه غافلگیرمان می‌کند؟

 

بازگشت مصدومان پرسپولیس معنی‌اش این است که ترکیب اصلی این تیم باز هم تغییر خواهد کرد. مثلا اینگونه که سروش رفیعی و محسن ربیع خواه که در بازی هفته گذشته مقابل سپاهان در جمع یازده بازیکن اصلی حضور داشتند، احتمالا در تبریز روی نیمکت می‌نشینند.

حتی شایان مصلح با اینکه دیگر مصدوم نیست، همچنان نیمکت نشین خواهد بود چرا که آقای سرمربی قصد ندارد به ترکیب دفاعی‌اش دست بزند و محمد نادری تا وقتی محرومیت و مصدومیت به سراغش نیاید، فیکس خواهد بود.

سیامک نعمتی هم اگر چه تمرینات گروهی‌اش را دو سه روز است آغاز کرده اما به احتمال زیاد در بازی فردا روی نیمکت می‌نشیند. البته که نیمکت‌نشینی‌اش با توجه به غیبت بودیمیر کمی دور از ذهن می‌نماید اما با توجه به فاصله‌ی کم این بازی تا بازی برابر پاختاکور، هیچ بعید نیست مرد کروات نعمتی را روی نیمکت بنشاند و امید عالیشاه را بعد از 9 هفته در ترکیب اصلی به عنوان زوج علیپور به میدان بفرستد.

 

11 – 160

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر