ورزش جهان / شناسه خبر: 97771 / تاریخ انتشار : 1398/2/10 00:57
|

پوچتینو: نباید خستگی را بهانه کنیم/ با مسی شانس اول قهرمانی هستید

سرمربی تاتنهام معتقد است با وجود اینکه تیمش در ابتدای هفته دیدار سختی را در لیگ برتر داشته نباید برای دیدار حساس برابر آژاکس بدنبال بهانه‌جویی باشند.

پوچتینو: نباید خستگی را بهانه کنیم/ با مسی شانس اول قهرمانی هستید

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام معتقد است با وجود اینکه تیمش در ابتدای هفته دیدار سختی را در لیگ برتر داشته نباید برای دیدار حساس برابر آژاکس بدنبال بهانه‌جویی باشند. آنها سه‌شنبه شب در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف حریف هلندی می‌روند و پس از عبور از سد منچسترسیتی، روحیه خوبی برای این دیدار دارند.

پوچتینو درباره این دیدار گفت: واقعیت این است که ما ابتدای هفته در لیگ برتر دیداری دشوار داشتیم اما حریف ما یک هفته فرصت آماده سازی داشته و این یعنی تلاش برای کاهش امکان ریسک. البته به دنبال بهانه جویی نیستیم زیرا شانس حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای تاتنهام همیشه رخ نمی دهد. ما باید آماده باشیم و بهانه جویی مبنی بر خسته بودن منطقی نیست. این دیدار بسیار هیجان انگیز بوده و همه چیز معطوف به آمادگی ذهنی است.

وی ادامه داد: من باید حرفم را بعد از پنج سال تکرار کنم. من دوست دارم در جام اتحادیه و حذفی نیز مانند لیگ قهرمانان یا لیگ برتر یا رقابت های دیگر قهرمان شوم. اگر در جام اتحادیه یا حذفی موفق شدیم مطمئنا بسیار عالی خواهد بود، اما این فقط یک جام است و شما را در سطح تیم هایی منچستر یونایتد، سیتی، رئال مادرید یا بارسلونا قرار نمی دهد.

سرمربی آرژانتینی تاتنهام افزود: اگر از من در مورد رساندن تیمی به سطح بارسلونا یا رئال مادرید سوال کنید، معتقدم در این شرایط هدف تاتنهام فتح یک جام نیست و تیم شما باید در رقابت هایی مانند لیگ قهرمانان یا لیگ برتر قادر به مبارزه کردن باشد. ما این روحیه را در تیم ایجاد کرده ایم که می توانیم هر موفقیتی را به دست آوریم و همه چیز امکان پذیر است.

او در پاسخ به سوالی درباره شانس اول قهرمانی این مسابقات گفت: به نظر من هر تیمی لیونل مسی را در اختیار دارد شانس اول است و اگر این مورد را در نظر نگیریم، هر تیمی 25 درصد شانس دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر