فوتبال ایران / شناسه خبر: 97663 / تاریخ انتشار : 1398/2/8 16:15
|
به خاطر فرصت سوزی‌های قبل از گلزنی

اونیل می‌خواست انصاری فرد را بکشد!

من از فرصت سوزی‌‌اش در نیمه اول کمی ناامید شده بودم. می خواستم به خاطر از دست دادن ان موقعیت او را بکشم! اما او در نیمه دوم جبران کرد. او از فرصت خود به نحو احسن استفاده کرد.

یکشنبه شب از هفته چهل و پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول انگلیس، ناتینگهام فارست میزبان کوئینزپارک رنجرز بود و با یک گل پیروز شد که کریم انصاری فرد در دقیقه 55 این گل را به ثمر رساند.او در دقیقه 64 تعویض شد و از بازی بیرون رفت.

سایت «footballleagueworld» انگلیس پس از درخشش مهاجم ایرانی در این بازی نوشت: مهاجم 29 ساله ایرانی بعد از آنکه در طول فرصتی برای درخشش نداشت و بعد از عملکرد خوبی که در لیگ یونان و تیم ملی ایران داشت از او انتظار بیشتری در ناتینگهام فارست می رفت ولی او امیدها را ناامید کرد.

بازگشت دوباره او به ترکیب و زدن گل پیروزی بخش تیمش باعث شد تا امید ماندن در ناتینگهام فارست برای او زنده شود. از سوی دیگر مارتیل اونیل، سرمربی تیم نیز از او تمجید کرد و به نوعی چراغ سبزی برای ماندنش در فصل آینده برایش نشان داد.

اونیل درباره عملکرد مهاجم ایرانی اش گفت:«کریم یک گل بسیار خوب به ثمر رساند. او در نیمه اول شانس خوبی برای گلزنی داشت ولی موفق به گلزنی نشد. وقتی شما چنین بازی ای انجام می دهید همه چیز به توازن می رسد.»

وی افزود:«انصاری یک مهاجم تمام کننده خوبی است اما من از فرصت سوزی اش در نیمه اول کمی ناامید شده بودم. می خواستم به خاطر از دست دادن ان موقعیت او را بکشم! اما او در نیمه دوم جبران کرد. او از فرصت خود به نحو احسن استفاده کرد.»

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر