فوتبال ایران / شناسه خبر: 97657 / تاریخ انتشار : 1398/2/8 16:03
|
تاج خودش را از مسوولیت‌ها مخفی می‌کند

کی‌روش: مشکل من ربطی به محدودیت بانکی ندارد

هیچ مقامی نبود به جز مردم،‌بازیکنان و همکاران و همین‌طور علی کفاشیان، نایب رئیس ای اف سی.رئیس فدراسیون حتی یک بار هم ازتیم ملی حمایت نکرد.

تاج خودش را از مسوولیت‌ها مخفی می‌کند

 کارلوس کی‌روش که حالا سرمربی تیم ملی کلمبیاست در مصاحبه ای گفته در دوران فعالیتش به عنوان مربی در ایران تنها کسی بوده‌ که فقط بر کیفیت و نه کمیت بها داده است.

کی‌روش در این مصاحبه باز هم درباره شکایتش از فدراسیون فوتبال و مشکلاتش با مهدی تاج صحبت کرده است:«آقای تاج نظرش را در محفل عمومی به اشتباه گفته تا خودش را مقابل مسوولیت‌ها و اشتباهاتش مخفی کند.این مساله ربطی به محدودیت بانکی بابت واریز ندارد.این اتفاق به این خاطر رخ داده که حرف و میل رئیس فدراسیون یکی نبوده است.این مشکل رخ داده چون قول و ضمانتش باهم نبود.اسلامیان، نایب رئیس فداسیون، بازیکنان و همکاران تیم ملی، شاهدی بر همه این موارد هستند.آقای تاج با حرفش به همه دروغ می ‌گوید.»

او به مشکلاتش در جام ملتها اشاره کرده و گفته:«به نام تیم ملی این حق را دارم که سوال کنم چه کسی در امارات حضور داشت و از تیم ملی حمایت کرد؟هیچ مقامی نبود به جز مردم،‌بازیکنان و همکاران و همین‌طور علی کفاشیان، نایب رئیس ای اف سی.رئیس فدراسیون حتی یک بار هم ازتیم ملی حمایت نکرد. »

کی‌روش می گوید:«ما از طرف یکسری آدم‌ها، با اتهامات کثیف و غلط مورد حمله واقع شدیم. و مسوولان فدراسیون هیچ‌کاری که جلوی این چیزها را بگیرد، نکردند.یا حداقل از سرمربی تیم ملی، همکاران و حتی بازیکنان تیم ملی حمایت کنند.

سرمربی سابق تیم ملی در پایان می گوید:«آنها کجا بودند وقتی ما حمایت‌شان را لازم داشتیم؟آنها کجا بودند که ما احتیاج به حمایت مالی ،‌تجهیزات ،‌بازی‌های دوستانه و کمپ آماده‌سازی داشتیم.و شما دوست دارید من با این آدم‌ها حرف بزنم و سند برای اثبات دهم؟»

او علیه رسانه ها هم حرف زده:«مساله این است که آنها می‌دانند چه آدم‌های هستند و چه کاری انجام داده‌اند.متاسفانه برخی رسانه‌ها دل و جرائت این را ندارند که ماسک از صورت‌شان بردارند و شمارا حمایت کنند.آنها فقط یکسری تبلیغات غلط می‌کنند.اما هواداران ایرانی نشان می دهند نادان نیستند و بدون این که متوجه شوند چه شده، واقعیت را می‌فهمند.»

3-300

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر