فوتبال ایران / شناسه خبر: 97605 / تاریخ انتشار : 1398/2/7 16:07
|

علی کریمی سرمربی و مالک سابق سپیدرود رشت معتقد است که بعضی‌ها از اینکه این تیم هنوز شانس بقا در لیگ برتر را دارد، ناراحت هستند. کریمی در رابطه با شرایط سپیدرود رشت می‌گوید: «از آخرین مصاحبه‌ام حدود دو ماه می‌گذرد و پس از آن تصمیم داشتم تا پایان فصل هیچ حرفی نزنم. حتی در این مدت صحبت‌ها و نقل و قول‌های زیادی هم شنیدم که البته پاسخ بعضی از آن‌ها را به موقعش می‌دهم و برای یکسری حرف‌های بی‌اساس هم مطمئنم که گذر زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد. من قبلاً گفته‌ام و حالا هم می‌گویم که اگر کاری برای تیم سپیدرود انجام دادم وظیفه و خواست قلبی‌ام بوده و هیچ منتی بر کسی نیست. اگر تسویه حسابی هم انجام شده براساس تعهداتم بود. فکر می‌کنم هفته اول بهمن ماه و بعد از بازی با پدیده در مشهد بود که تیم را بر اساس توافقات صورت گرفته به اداره کل تحویل دادم که البته مدارکش هم موجود است. در آن توافقنامه تمام موارد خیلی شفاف قید شده و فکر نمی‌کنم بعد از آن دیگر مسائل مالی به من ارتباطی پیدا کند. این را مسئولان اداره کل و مدیریت فعلی باشگاه می‌توانند تأیید کنند. به همین دلیل اگر در زمان من تسویه‌حسابی صورت گرفته در واقع این تسویه‌حساب با باشگاه بوده، همان‌طور که امروز مدیریت فعلی این وظیفه را به‌ عهده دارد. من تا زمانی که بودم به تعهداتم عمل کردم اما چرا امروز و پس از گذشت سه ماه مطالبات بازیکنان پرداخت نشده؟ چرا مبالغی که وعده‌اش را داده بودند و مصوب هم شده بود، تا الان به طور کامل به تیم تزریق نشده؟ و البته چراهای دیگری که امروز زمان مطرح کردن آنها نیست.»

سرمربی و مالک سابق سپیدرود رشت در مورد برگشت خوردن چک‌ها هم توضیح می‌دهد: «آنهایی که چک مرا برگشت زدند، همان‌هایی بودند که از عشق و علاقه به تیم صحبت می‌کردند. یادم هست که چند نفری به خاطر سپیدرورد تا ریال آخر طلب‌شان را بخشیدند که در میان‌شان افراد غیربومی هم بودند اما آنها که بومی استان هستند و چک‌ها را برگشت زدند به جای مصاحبه کردن از طریق قانون پیگیر مطالبات و حق حقوق‌شان باشند چون همان قانون هم یک روز ثابت خواهد کرد پول‌هایی که در سال‌های گذشته و به اشکال مختلف به تیم تزریق شده به چه کسانی رسیده و چطور تقسیم شده است. شک نکنید این نوع رفتارها فقط آرامش را از تیم می‌گیرد. به همین دلیل من تصمیم گرفتم بعد از بازی تیم مقابل فولاد این مصاحبه را انجام دهم. اگر کسی واقعاً به تیم سپیدرود علاقه داشته باشد، حداقل در این هفته‌های پایانی سکوت می‌کند. شاید بعضی‌ها از این که این تیم هنوز شانس بقا در لیگ برتر را دارد، ناراحت هستند اما مطمئنم هواداران سپیدرود به این مسائل توجه نمی‌کنند و مثل همیشه همراه تیم‌شان هستند.»

کریمی در رابطه با عملکردش در سپیدرود ادامه می‌دهد: «عملکرد من در پرداخت مطالبات بازیکنان و تسویه‌حساب با طلبکاران سپیدرود کاملاً مشخص و اسناد و مدارکش هم موجود است. امیدوارم آقایان برای دریافتی‌های‌شان در سال‌های گذشته و هزینه کردهایشان هم اسناد و مدارک داشته باشند. به ‌هر حال همه ما می‌رویم و این سپیدرود است که می‌ماند، همانطور که از سال 1347 تا امروز بوده و مانده. امیدوارم امروز طوری رفتار کنیم که فردا روزی اگر خوب‌مان را نگفتند، بدمان را هم نگویند. اگرچه همه ما  در خلوت خودمان می‌دانیم چه کارهایی برای این تیم کردیم و چه کارهایی که در توان‌مان بوده را انجام نداده‌ایم.»

230+230-9

captcha
تازه ها
بیشتر