فوتبال ایران / شناسه خبر: 97597 / تاریخ انتشار : 1398/2/7 14:58
|

پورموسوی: شناختی از هم گروه‌ها نداریم

تیم جوانان ایران به زودی در یک تورنمنت با تیم های آرژانتین، ترکیه و یونان مصاف خواهد داد. پورموسوی شرکت دراین رقابت ها را مطلوب توصیف کرده است.

سید سیروس پورموسوی، مربی جوانان ایران درباره نحوه آماده سازی این تیم و مراحلی که تا کنون طی شده توضیحاتی دارد:«مرحله استعدادیابی تمام شده و 70 درصد از بازیکنان مد نظرمان را انتخاب کرده ایم .از روز یکشنبه تمرینات خود را با بازیکنان نهایی در مجموعه یزدان آغاز خواهیم کرد تا برنامه های خود را به مرحله اجرا برسانیم. در اردوی مرحله اول که از یکشنبه آغاز می شود هدفمان بالا بردن سطح آمادگی جسمانی بازیکنان است. تمرینات دیگری نیز در دستور تمرینی بازیکنان وجود دارد و سعی می کنیم به مرز آمادگی خوبی از لحاظ جسمانی برسیم.» آیا تیم جوانان ایران پیش از حضور در تورنمنت سن پترزبورگ اردوهای دیگری را هم مد نظر دارد؟ پورموسوی به این سوال پاسخ می‌دهد:« قبل از اعزام به تورنمنت بین المللی سن پترزبورگ روسیه، سه اردو داریم. اردوی اول که از یکشنبه آغاز می شود؛ اردوی دوم از 24 تا 31 اردیبهشت ماه احتمالا در خوزستان و مجددا اول خرداد در تهران اردو خواهیم داشت.» پورموسوی درباره هم گروه های تیم جوانان ایران در تورنمنت روسیه نیز توضیحاتی می‌‌دهد:« در تورنمنت سن پترزبورگ با تیم های  آرژانتین، یونان، ترکیه ایران هم گروه هستیم و با توجه به اینکه تمامی تیم ها مرتبا با تغییر سن مواجه هستند، هیچ شناختی از آنها نداشته و فیلم بازی در اختیارمان نیست. ضمن اینکه بازیکنانی که با خود می بریم برای اولین بار هست که در بازیهای برون مرزی شرکت می کنند.» پورموسوی هدف نهایی تیم جوانان از حضور در این تورنمنت را بیان می‌کند و به حرف هایش پایان می‌دهد:« کسب تجربه مهمترین هدف ما است و نتیجه گیری در اولویت آخر ما محسوب می شود. در اردوهایی که برگزار می کنیم سعی مان بر این است تا چند بازی دوستانه داخلی برگزار کنیم تا بازیکنان به هماهنگی تیمی برسند و آماده قابت با رقبای خود در تورنمنت بین المللی شوند.»

همگروهی جوانان با آرژانتین، یونان و ترکیه

تیم جوانان ایران در راه آماده سازی خود به زودی راهی کشور همسایه خواهد شد. درهمین راستا تورنمنت بین المللی سن پترزبورگ روسیه از 12 تا23 خرداد ماه  با حضور 12 تیم برگزار می شود که تیم ملی فوتبال جوانان ایران با تیم های آرژانتین، یونان و ترکیه همگروه است. تیم ها در سه گروه 4 تیمی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

3-670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر