فوتبال ایران / شناسه خبر: 97561 / تاریخ انتشار : 1398/2/6 17:38
|
تلاش برای حفظ مقاومت در قرچک

واگذاری تیم فوتسال علی‌رغم مخالفت فرماندار؟

بقای مقاومت در قرچک به عنوان یکی از امیدهای جوانان این شهر، در گرو میزان تمایل مسوولان این شهرستان و حمایت آن‌هاست.

واگذاری تیم فوتسال علی‌رغم مخالفت فرماندار؟

خبری که درباره واگذاری تیم فوتسال مقاومت قرچک در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد، واکنش فرماندار و شهردار قرچک را در پی داشته است. به طوری که هر دوی آن‌ها با این موضوع مخالفت کرده‌اند.

بهمن خطیبی، فرماندار شهرستان قرچک در این رابطه می‌گوید: « این خبر را در فضای مجازی مشاهده کردم و در جریان کامل این موضوع قرار ندارم. بنده به عنوان فرماندار و مسؤول اجرایی شهرستان با واگذاری تیم فوتسال مقاومت قرچک به‌شدت مخالف هستم و تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا تیم در شهرستان بماند. در چند روز آینده جلساتی با حضور مسوولان ارشد شهرستان برگزار خواهیم کرد تا وضعیت تیم فوتسال مقاومت قرچک را مشخص کنیم، از شهرداری و ارگان‌هایی که در سال گذشته پای کار این تیم بودند به جلسه دعوت خواهیم کرد.»

فرماندار قرچک حتی وعده می‌دهد: «تمام ظرفیت‌های شهرستان برای حفظ تیم فوتسال مقاومت قرچک استفاده خواهیم کرد چراکه قرچک قطب فوتسال ایران است و تماشاگران قرچکی بهترین تماشاگران فوتسال در ایران هستند.»

شهردار قرچک هم در مصاحبه‌ای حمایت همه جانبه خود را از این تیم اعلام می‌کند. محسن خرمی در این راستا می‌گوید: «اواخر سال گذشته جلسه‌ای در فرمانداری متشکل از مسوولان ارشد شهرستان برگزار شد تا در فصل جدید لیگ برتر فوتسال حمایت جدی از تیم مقاومت قرچک صورت گیرد. شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک همچون  سال‌های گذشته از تیم مقاومت حمایت می‌کند و این حمایت با توجه به‌کل مبلغ پرداختی، کمک‌های نقدی و غیر نقدی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت.»

همه این اعلام حمایت‌ها اما در حالی است که اکبر قاسمی، سرپرست تیم فوتسال قرچک از انتقال مدارک به مالک جدید خبر می‌دهد و کار انتقال این تیم را تمام شده می‌داند. قاسمی می‌گوید: « طی جلسه‌ای که با مدیرعامل باشگاه داشتیم اعلام شد که این تیم واگذارشده و اسناد مالکیت باشگاه دردهم اردیبهشت‌ماه به صاحب جدید واگذار خواهد شد. در حال حاضر در شهرستان کمک شایانی برای حمایت از تیم فوتسال مقاومت صورت نمی‌گیرد، چراکه برای تیم داری در لیگ برتر فوتسال حداقل ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم است.»

با این شرایط بقای مقاومت در قرچک به عنوان یکی از امیدهای جوانان این شهر، در گرو میزان تمایل مسوولان این شهرستان و حمایت آن‌هاست. چرا که بخشی از مراحل واگذاری ظاهراً انجام شده و فرصت زیادی برای حفظ این تیم باقی نمانده است.

 

 

380 - 2

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر