فوتبال ایران / شناسه خبر: 97551 / تاریخ انتشار : 1398/2/6 16:40
|
باشگاه ناتینگهام هم موافق است

سایت انگلیسی: انصاری‌فرد باید از فارست برود

انصاری‌فرد پیش از آمدن به لیگ انگلیس چهار فصل را در سوپرلیگ یونان گذارند اما با وجود اخبار رسانه‌های این کشور از جمله SDNA تصمیمی برای بازگشت به یونان یا کشورش ندارد.

باشگاه ناتینگهام هم موافق است

به نقل از سایت Footballleagueworld، کریم انصاری‌فرد در فصل جاری مسابقات چمپیونشیپ انگلیس فقط در 11 بازی ناتینگهام فارست حضور داشته که دو بار نیز در ترکیب اصلی تیمش از ابتدا به میدان رفته است. او تنها یک گل در بازی مقابل هال سیتی به ثمر رسانده که طی آن ناتینگهام فارست با نتیجه 3 بر صفر پیروز شده است. به نظر می‌رسد کریم انصاری‌فرد پس از عدم تأثیرگذاری لازم در ناتینگهام فارست تصمیم به جدایی گرفته و این تیم انگلیسی نیز موافق این اتفاق است.

در ادامه این مطلب رسانه انگلیسی آمده است: «کریم انصاری‌فرد پیش از آمدن به لیگ انگلیس چهار فصل را در سوپرلیگ یونان و تیم‌های آتنی پانیونیوس و المپیاکوس گذارند، اما با وجود اخبار رسانه‌های این کشور از جمله SDNA تصمیمی برای بازگشت به یونان یا کشورش ندارد. مهاجم ایرانی مصمم است لیگ کشور دیگری را تجربه کند. انصاری‌فرد در سن 29 سالگی باید تا جایی که می‌تواند بازی کند اما در ناتینگهام فارست با تعداد بازیکنان زیاد این تیم، چنین فرصتی را نخواهد یافت. بنابراین قطع همکاری کریم انصاری‌فرد و ناتینگهام فارست بهترین راه‌حل برای طرفین است.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر