فوتبال ایران / شناسه خبر: 97507 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 18:03
|

نگاه رحمتی و تصویری که جنجالی شد

رحمتی در پایان مسابقه برای دلداری و روحیه دادن به بازیکنان داخل زمین رفت و به سمت حسینی رفت تا به او نیز روحیه داده و خسته نباشید بگوید.

نگاه رحمتی و تصویری که جنجالی شد

بعد از بازی استقلال مقابل الهلال عربستان، تصویری که از نگاه مهدی رحمتی به سید حسین حسینی، در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شد، عاملی برای مطرح شدن شایعاتی درباره درگیری این دو نفر بعد از بازی بود.

---

حالا حتی اگر خود مهدی رحمتی و سید حسین حسینی هم بگویند که هیچ مشکلی در کار نبوده اما اختلاف‌های قبلی این دو نفر، فیکس بودن حسینی و گل خوردنش در این بازی وقتی کنار این تصویر قرار می‌گیرد، هواداران را به این نتیجه می‌رساند که رابطه بین این دو نفر بعد از این باخت، چندان نرمال نبوده است.

واقعیت اما این است که این تصویر، تنها برشی ناقص از یک برخورد است که می‌تواند هر برداشتی به بیننده بدهد. بدون اینکه توجهی به یک لحظه قبل یا بعد از آن شده باشد.

واقعیت ماجرا این است که بعد از پایان بازی و شکست استقلال، مهدی رحمتی برای دلداری دادن به بازیکنان وارد زمین مسابقه شد و این صحنه‌ای از ابراز همدردی او با سید حسین حسینی بوده که توسط دوربین‌های خبری شکار شده است.

رحمتی در پایان مسابقه برای دلداری و روحیه دادن به بازیکنان داخل زمین رفت و به سمت حسینی رفت تا به او نیز روحیه داده و خسته نباشید بگوید.

حسینی نیز مانند دیدارهای قبلی با رحمتی برخورد گرمی داشت و در شرایطی که این دو بازیکن برخوردهای مناسب و درستی با یکدیگر دارند، این شایعات می تواند تنها باعث بر هم زدن افکار هواداران شود.

برای بیان درگیری و یا یک برخورد نادرست بین این دو بازیکن، مطمئنا باید تصاویر بیشتری از آن در حضور ده ها دوربین وجود داشته باشد و استناد به یک تصویر ناقص برای بر هم زدن تمرکز نماینده ایران مطمئنا اقدامی نادرست است که البته تبدیل به رویه عادی برای صفحات مجازی شده که این روزها با بازنشر اخبار عجیب، اهداف دیگری را دنبال می کنند.

 

2 - 300

 

captcha
تازه ها
بیشتر