فوتبال ایران / شناسه خبر: 97500 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 17:07
|
قاب ناامیدکننده در لیگ برتر

سون کره‌ای‌ها کجا، جهان ما کجا؟

سه شنبه شب برایتون در لحظات پایانی از تاتنهام گل خورد.آن هم وقتی که جهانبخش از زمین بیرون رفته بود.

تقابل جهانبخش و سون هیونگ مین

دوشنبه شب در بازی برایتون مقابل تاتنهام قاب جالبی شکل گرفت.دو ستاره فوتبال آسیا یعنی سون هیونگ مین از کره جنوبی و علیرضا جهانبخش از ایران روبروی هم قرار گرفتند که البته هم خودشان هم تیم هایشان شرایط متفاوتی دارند.

سون هیونگ مین که این فصل جزو ستاره‌های تاتنهام بوده با تمی قدرتمندش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده  و البته در بالای جدول لیگ برتر دنبال سهمیه اروپایی می ‌گردد اما وضعیت جهانبخش و تیمش اصلا جالب نیست.برایتون دنبال فرار از سقطوبه چمپیونشیپ است و البته علیرضا جهانبخش نیز نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

نمایش ستاره فوتبال ایران و آقای گل سابق لیگ هلند آنقدر ناامید کننده بوده که یکی از سایت‌های انگلیسی نام او را جزو ناامید کننده ترین خریدهای فصل قرار داده است.در فهرستی که نام هایی مثل فرد بازیکن منچستریونایتد، جک ویلشر، جو هارت، یری مینا و دنیس سوارز هم در آن دیده می شوند نام جهانبخش در رده پنجم ناامید کنند ترین خرید های این فصل لیگ برتر دیده می شود که اصلا برای فوتبالدوستان ایرانی جالب نخواهد بود.

گفتنی است سه شنبه شب برایتون در لحظات پایانی از تاتنهام گل خورد.آن هم وقتی که جهانبخش از زمین بیرون رفته بود.

یاران جهانبخش که پس از پنج شکست پیاپی، در دیدار اخیرشان مقابل ولورهمپتون به تساوی رسیده بودند، مقابل تاتنهام نیز نتوانستند نتیجه بگیرند تا با این شکست ۳۴ امتیازی و در رتبه هفدهم جدول لیگ برتر انگلیس بمانند؛ تاتنهام نیز با این برد ۷۰ امتیازی شد تا بالاتر از چلسی به رده سوم جدول صعود کند.

علیرضا جهانبخش که هفدهمین بازی فصل خود را برابر تاتنهام انجام می‌داد، در دقیقه ۷۳ به‌عنوان دومین تعویضی برایتون از زمین بیرون رفت و جای خود را به سولی مارچ داد؛ ۹ پاس صحیح، پنج برتری در نبردهای تن به تن، دو تکل و سه دریبل موفق عملکرد مهاجم ایرانی برایتون مقابل شاگردان پوچتینو بود.

3-300

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر