فوتبال ایران / شناسه خبر: 97485 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 16:20
|

بسته خبری / سه ایرانی در فهرست برترین‌های مارکا

نشریه مارکا چاپ مادرید در یک نظرسنجی از کاربران سایت اینترنتی خود خواسته بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هر کشور را انتخاب کنند.

تیترهای قطری علیه امارات

در یکی از مسابقات هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب تیم الدحیل قطر موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر العین امارات را شکست بدهد.روزنامه‌های قطری با استفاده از کلمه عین (به معنای چشم)، تیترهای تحقیرآمیزی را برای باخت نماینده امارات انتخاب کرده اند. قطر و امارات بعد از بالاگرفتن مشکلات سیاسی روابط تیره و تاری با هم دارند.

سه ایرانی در فهرست مارکا

نشریه مارکا چاپ مادرید در یک نظرسنجی از کاربران سایت اینترنتی خود خواسته بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هر کشور را انتخاب کنند و در این نظرسنجی از علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا سه کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ تیم ملی ایران معرفی شده‌اند.در این فهرست از اکثر کشورهای دنیا از دو 6 گزینه معرفی شده‌اند که بر حسب کثرت اسطوره‌های فوتبال آن کشور، تعداد کاندیداها متغیر است.

انتصاب در تیم ساحلی

رضا عبدی که از داوران با سابقه و بین المللی فوتبال ساحلی بوده همچنین مدرس داوری این رشته به شمار می رود طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان مدیر تیم فوتبال ساحلی انتخاب شد.عبدی سابقه قابل توجهی در حوزه قضاوت این رشته ورزشی داشته و از مدرسین برجسته در حوزه داوری فوتبال ساحلی محسوب می شود. بر همین اساس انتظار می رود تجارب و دانش وی در این حوزه تاثیرگذار باشد.

گلریزان فوتبالی‌ها برای سیل‌زدگان

مراسم گلریزان جامعه فوتبال به منظور حمایت از حادثه دیدگان سیل پنج شنبه 5 اردیبهشت در تهران برگزار می شود.این مراسم با همکاری کمیته‌های پزشکی و مسوولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با حضور مسوولان، پیشکسوتان ، ورزشکاران و هنرمندان روز پنجشنبه از ساعت 18 در تالار ایوان شمس تهران برگزار خواهد شد.هدف از برگزاری این مراسم فرهنگی ورزشی جمع آوری کمک های مردمی و خصوصا اهالی فوتبال به منظور حمایت از حادثه دیدگان سیل در استان های خوزستان، لرستان و گلستان است.

ملاقات سفر با تیم جوانان بانوان

تیم فوتبال جوانان بانوان پس از ورود به ویتنام با نمایندگان سفارت ایران در این کشور دیدار کردند. در این دیدار کتایون خسرویار، سرمربی تیم جوانان بانوان گزارش کوتاهی از نحوه آماده سازی در مرحله دوم مسابقات زیر 19 سال آسیا را به نمایندگان سفارات ایران در ویتنام ارائه کرد.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر