فوتبال ایران / شناسه خبر: 97482 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 15:42
|

منتظری: باخت بد و بدموقعی بود

استقلال با پدیده بازی سخت را پیش رو دارد اما در عین حال منتظری در صحبت هایش به این نکته اشاره کرده که استقلال فرصتی برای ریکاوری ندارد.

پژمان منتظری از آن دسته بازیکنانی است که رک حرف می‌زند. منتظری شکست مقابل الهلال عربستان را بسیار ناراحت کننده توصیف می‌کند. او می‌گوید:« باخت بد و بد موقعی بود. باید دو بازی بعدی را به طور صددرصد ببریم و 6 امتیاز بگیریم و صعود کنیم. بد باختیم و اشکلاتی هم داشتیم. بعد از 10 نفره شدن الهلال و همچنین در نیمه اول روی ضد حملات دو، سه موقعیت خوب داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم. در نیمه دوم هم موقعیت خوب داشتیم که با بدشانسی به دیرک خورد و موقعیت تک به تک را هم از دست دادیم. تا روز آخر شانس داریم. در بازی بعد مقابل الدحیل نیازمند سه امتیاز هستیم.»

مدافع باتجربه استقلال درباره رویارویی با پدیده هم این جمله را گفت:« باید اشکالات‌مان را خیلی سریع برطرف کنیم. وقتی برای ریکاوری نیست.» منتظری در پاسخ به این سوال که چرا استقلال نتوانست از موقعیت هایش مقابل الهلال استفاده کند، می‌گوید:« قبل از بازی هم گفتم که این تیم بازیکنان بزرگی دارد و می‌تواند از تک موقعیت‌ها بهره ببرد. ما در نیمه دوم بدشانس بودیم و بازی را هم خوب شروع کردیم اما الهلال در برگشت روی یک شوت به برد رسید. ما دراین بازی برنامه داشتیم ولی نتوانستیم از موقعیت‌هایمان در نیمه اول استفاده کنیم و این اتفاق افتاد.» منتظری اعتقاد دارد که نقش هواداران در این مواقع بسیار پر رنگ است و حضور آن ها می‌تواند به آینده استقلال کمک کند.»

استقلال در شرایطی شنبه در مشهد مقابل پدیده قرار می‌گیرد که مشخصا اگر نتواند آثار شکست مقابل الهلال عربستان را از وجود خود دور کند، در این بازی هم با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر