ورزش جهان / شناسه خبر: 97465 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 03:40
|

گواردیولا: مساله قهرمان شدن است، نه شکست دادن یونایتد

سرمربی سیتی معتقد است در حال حاضر قهرمانی تیمش مساله اصلی است و بهتر کردن رکورد سیتی در دربی شهر منچستر چندان اهمیتی ندارد.

گواردیولا: مساله قهرمان شدن است، نه شکست دادن یونایتد

پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از دربی تیمش مقابل منچستریونایتد از سری جدال‌های معوقه لیگ برتر انگلیس از اهمیت این بازی و سرمربی رقیب سخن گفت.

سرمربی منچسترسیتی در این باره گفت: 4 بازی باقی مانده و ما برای دفاع از عنوان قهرمانی باید در همه بازی‌ها برنده شویم. بازی کردن در آنجا آسان نیست اما در عین حال خوشایند است. می‌دانیم دقیقا باید چه کاری انجام دهیم و برای تجربه یک بازی بزرگ به اولدترافورد می‌رویم.مسئله سلطه در شهر منچستر به تعداد قهرمانی‌ها در لیگ برتر مربوط می‌شود. این رقابت طبیعی است ولی مهم‌ترین چیز نیست. درست است که طی 3 سال گذشته نسبت به آن‌ها بهتر کار کرده‌ایم اما مساله قهرمان شدن است، نه شکست دادن یونایتد.

او در پایان افزود: به سولشر نزدیک‌تر هستم و جایگاهش را خیلی خوب درک می‌کنم. ما مربیان تنها هستیم و احساس تنهایی می‌کنیم. موقعیتش را درک می‌کنم چون این اتفاق برای تمامی سرمربیان دنیا رخ می‌‌دهد. این یک واقعیت است و باید آن را بپذیریم. در غیر این صورت باید در خانه بمانیم. به خوبی او را درک و حمایت می‌کنم.

captcha
تازه ها
بیشتر